Forum reklam hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Forumun sürekliliği için gider masraflarını vip üyeliklerin alımlarıyla karşılandığını biliyoruz eyvallah sözüm yok fakat sidebar rahatsız ediyor. Kullanıcı mutluluğunu bozar, gerçekten sinir bozucu olmuş.

SyPwwx.png

Ayrıca önceden "son ziyaret dün 22:30 " yazardı.. şimdi direkt tarih yazılması MÖ girilmiş gibi hissediliyor.
Yeni özellikler getirilirken oylama ile getirilmesi daha uygun olacağını düşünüyorum.

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Sidebar pek hoş olmamış onu eklemek yerine bannerı güncellerdiniz. @`Nullity nin dediği gibi oylama yapılarak belirlenirse daha iyi olur

Son düzenleme:

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Reklam önemli dostum sen sanıyor musun ki random bir şekilde sola yerleştirildi :). İlerleyen zamanda başka reklamlara yer verilmesi muhtemel bir alan.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Biz Reklam Verilmesin Demiyoruz Elbette Reklam Verilsin Forumun Giderlerini Karşılamak İçin Reklam Şart. Sadece Yeri Hoş Olmamış :)

Bende onu diyorum dostum. Alışıla geldik bir alana koymuş olsalar bu kadar dikkat çekmez. Buradaki amaç zaten hoş durması görüntü kirliliği yapıp yapmaması değil reklam stratejisi ki bana göre gayet yerinde bir reklam alanı. (mobil haricinde :bekliyorum )

Son düzenleme:

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,546
Mobilde görünmeyecek arkadaşlar. Saat meselesini google istemiyor. Hata aldığımız için böyle bir düzenleme yapıldı.

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Reklam önemli dostum sen sanıyor musun ki random bir şekilde sola yerleştirildi :). İlerleyen zamanda başka reklamlara yer verilmesi muhtemel bir alan.

Forum içindeki adamlar VİP üyelik sisteminin var olduğunu zaten biliyor. Reklam önemli ama herkesin bildiği bir yerde değil. Sosyal Medya'da olsa bu reklam daha iyi olmaz mıydı?

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Forum içindeki adamlar VİP üyelik sisteminin var olduğunu zaten biliyor. Reklam önemli ama herkesin bildiği bir yerde değil. Sosyal Medya'da olsa bu reklam daha iyi olmaz mıydı?

Dana öncede söylediğim gibi dostum bu bir strateji alışıla geldik herkesin bildiği bölümlere reklam koymak yerine rahatsız edici ancak görünürlüğü artacak dikkat çekecek bir kısmı tercih etmişler eğer düşünceleri reklam stratejileri yönünde ise yani o amaç ile yapılmışsa gayet uygun bir yerde reklam olmuş. Yapılan reklama gelince VİP üyeliği elbette herkes biliyor ancak elbette o kısımda sadece bu reklam yer almayacak.(tır)

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,546
Mobilde görünmeyecek arkadaşlar. Saat meselesini google istemiyor. Hata aldığımız için böyle bir düzenleme yapıldı.

+ Genelde kendi reklamlarımız için oluşturduk. Orada başka reklamlar görmeyeceksiniz müsterih olun. Forum sadece bizlerden ve siz üyelerden ibaret değil. Her gün binlerce ziyaret alan bir platformdasınız. Oylamadan neyi kastettiğinizi anlamadım ama üst yöneticiler oyluyor zaten her değişikliği, anlayış göstereceğinize eminim. İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.