Foruma yeni katıldım bana bunun için bir kaç fikir verirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ACEWİOM

Yeni üye
23 Kas 2023
11
5
Ceo
Forumda hiçbir bir biligim yok biraz bilgiye ihtiyacım var sadece fikir verirseniz sevinirim

28 Ağu 2023
51
24
RANK ATLAMA ile ilgili buna bakabilirsin.

Yeni gelen üyelerimiz genelde bu hususta bilgi almak adına konu açmaktadırlar. Fark edildiği üzere forumumuzda askeri rütbeler kullanılmaktadır. Asteğmen rütbesinden, Yarbay rütbesine kadar olan rütbeler normal üyelerimize verilen ranklardır. Bu ranklar forumdaki mesaj sayınız ile doğru orantıda artmaktadır.
Mesaj sayısı ve Rank karşılığı aşağıdaki şekildedir.

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1000 Post)
usttegmen.gif

Uzman Üye (1001-2000 Post)
yuzbasi.gif

Kıdemli Üye (2001-5000 Post)
binbasi.gif

Kadim Üye (5001-6000 Post)
yarbay.gif

Adanmış Üye (6001-7499 Post)
adanmis.gif

Yaşayan Forum Efsanesi (7500+ Post)
yfe2.gif

Albay ve üzeri rütbeler yönetim üyelerine aittir, onlar içinde ekiplere girip verilen görevleri yapman ve ona bağlı olarak rütbe atlaman gerekir.

ACEWİOM

Yeni üye
23 Kas 2023
11
5
Ceo
RANK ATLAMA ile ilgili buna bakabilirsin.

Yeni gelen üyelerimiz genelde bu hususta bilgi almak adına konu açmaktadırlar. Fark edildiği üzere forumumuzda askeri rütbeler kullanılmaktadır. Asteğmen rütbesinden, Yarbay rütbesine kadar olan rütbeler normal üyelerimize verilen ranklardır. Bu ranklar forumdaki mesaj sayınız ile doğru orantıda artmaktadır.
Mesaj sayısı ve Rank karşılığı aşağıdaki şekildedir.

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1000 Post)
usttegmen.gif

Uzman Üye (1001-2000 Post)
yuzbasi.gif

Kıdemli Üye (2001-5000 Post)
binbasi.gif

Kadim Üye (5001-6000 Post)
yarbay.gif

Adanmış Üye (6001-7499 Post)
adanmis.gif

Yaşayan Forum Efsanesi (7500+ Post)
yfe2.gif

Albay ve üzeri rütbeler yönetim üyelerine aittir, onlar içinde ekiplere girip verilen görevleri yapman ve ona bağlı olarak rütbe atlaman gerekir.
Peki biz bunlara nasıl ulaşacağız

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
Forumda hiçbir bir biligim yok biraz bilgiye ihtiyacım var sadece fikir verirseniz sevinirim
Bunun için Mirliva hocamızın oluşturmuş olduğu detaylı bir rehber var.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,410
3,043
Ağ Kablolarında Geziyor
rank sistemini arkdaşlar atmış olurda kafana takılan şeyler olur nasıl ilerliyeceğini bilmezsin veya nasıl yapıldığını filan bunun için konular atayım bende.

Siber Güvenlik Yol Haritası Sıkça Sorulan Sorular / emin ol soruların varsa burada %100 vardır.

Web Siteleri Nasıl Hackleniyor / Ben nasıl Hacklerim diye sorucak olursan ve neler bilmeliyim dersen.

Web tasarlamak Programlama Hakkında Sıkça Sorular Sorular /

Programlama Öğrenmek İçin Kaynaklar /

Burda olmayıp extra sorun varsa belirtebilirsin , merak ettiğin her konu için enaz bir makale mutlaka vardır.
Ve aramıza hoş geldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.