Forumda Dikkatinizi Çeken İsimler

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
341
5
Cevap: Dikkatinizi çeken isimler

Dikkat çeken bir isim yok ki sadece adminlere neden o isimleri seçtiklerini sormak isterdim

Kloys

Üye
2 Nis 2020
125
0

xMit forumdaki tek idol aldığım kişi diyebilirim zamanında farklı bir hesap varken konuşmuştuk ve kendisine hayran bırakmıştı.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,061
388
Ankara

Tahmin edeyim, zavallı bir adamın cihazını server olarak kullandığımdan onun adı bazı yerlerde ben olarak geçiyor, Forcepoint diye bir şirket yakalamış, bir de Eskişehir'de zannediliyorum. (Ömrümde gitmedim.).. O adamın facebook'unu buldun ve adam kel. Bildim mi?

Üstad bizim ailede erkeklerin saçı dökülmez. Zerre kellik yok ki bende :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.