Forumdaki En Yakın Kişi Size Göre Kim?

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Merhaba, sorum şu Bu forumdaki en yakın kendinize en yakın hissettiğiniz kişi kim?

Benim en yakın hissettiğim kişi 'Gonzales kendisini tanıyanlar vardır, bana ayrı bir yakın geliyor kendisi çok yardım sever ve çok pozitif bir insan ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa bir şeyim olsa onla sohbet etmek konuşmak hoşuma gidiyor kendisini nerdeyse 1.5 yıldır tanıyorum.

Peki ya sizin kim?

Saygılarımla
aMRX

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
bende çok var örneğin:
B0yner
DİKKAT KIBRISLI
Milliyetci87
Yeni adını bilmiyorum ama Birde SaDRaZaM hocam

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,279
172
93
root@kali:~#
inbox 'Gonzales slayer49 imka123 ArgenD0S mcento7 ViceXx Efsane2002 hectovecto D4D4S

:)

Son düzenleme:

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
en yakını mı? en yakını SaDRaZaM hocam neden mi? ilk sql sitemi onun sayesinde hackledim sorular sordum cevapladı ben soru sormaktan sıkıldım pes edecektim ama o sorularımı cavaplamaktan bıkmadı

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
İnbox, MCento7, batuhan5sifirli(Batuhan00000)

Diğer arkadaşlarda yakın lakin en yakın bu üç Silahşörler:D

Kendisinin yeri bam başak olan kardeşim hectovecto
Bir kaçten grafik tasarım beklerim :trl :trl
Şaka şaka ama ben ne yapmam çok güzel çalışmalsrin var inbox hocaminda :)

Son düzenleme:

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
Ben foruma emek veren herkesi kendime yakın hissediyorum ama DIKKAT KIBRISLI,Brave-King,D4D4S,Batuhan00000 ve servet06'yı kendime diğerlerinden daha yakın hissediyorum :yaho1

Son düzenleme:

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Valla hocam en yakını soruyorsan hachiman,tetrox ,arada bir slayer,20071999 iyi kişilerdir. :RpS_thumbup:
Tabi daha atladığım çok kişi var aklıma gelmiyor affetsinler :(

pWPyjn.gif

Anime olmasada joker candır. Aynı senin gibi canım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.