Forumun gidişatını begeniyor musunuz? | #anket

Nasıl

• Maalesef kötü.

Oy: 10 55.6%
  • Bence çok iyi.

Oy: 8 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    18

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Seçenekler biraz kısıtlı kalmış sanki :). Orta gidişatlı gibi geliyor bana

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Eski Aktiflik Yok Yetkili Sayısı Çok Arttırıldı Gereksiz Rütbeler Getirildi Eğer Fikrimi Sorarsanız Askeri Rütbe Dönemi Daha İyidi En Azından Herkes Rütbe İlerletmek İçin Konu Kovalardı Yardım Etmek İçin O Sistem Kalkınca Rekabette Kayboldu Normal Olarak Aktiflik Düştü.

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error
Eski aktiflik cidden yok askeri rütbeler daha iyiydi ayrıca gövde gösterisi bölümünü çok abartıyorlar sırf bu yüzden foruma girmek bile istemiyorum.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Eski aktiflik cidden yok askeri rütbeler daha iyiydi ayrıca gövde gösterisi bölümünü çok abartıyorlar sırf bu yüzden foruma girmek bile istemiyorum.

Forumda gösterdiğiniz aktiflik ve yardımlara göre bröve alabilirsiniz, en azından yorum sayısına göre değil bilginize göre rütbe alırsınız.

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,373
63
images

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22

Hepimiz bu cevabı bekliyorduk üstat bizi rahatlattığın için teşekkür ederiz bundan sonra bu tarz konular açmayacağımıza "forum kötüye gidiyor teşkilatı" olarak söz veriyoruz, saygılarımızı iletiyoruz. Esen kalın, sağlıklı kalın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.