Forza Horizon 4 - İnceleme + Tavsiye

GhostWins

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
538
575
Selam arkadaşlar, ben Ghost. Bu gün sizlere oynarken aşırı zevk aldığım akıcı ve sarmama imkanı olmayan bir yarış ve serbest gezme oyununu tanıtıcam, gelelim konuya.

turk_hack_team_.gif

Forza Horizon 4

uR0jPF.png

BU OYUN HAKKINDA

Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya'yı keşfedin. 450'den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.

ForzaHorizon4_AboutSectionGIF_1_600x100.gif

450'den Fazla Araç Toplayın
100'den fazla lisanslı üreticiyi kapsayan en büyük ve çeşitli Horizon araç listesinin keyfini çıkarın

ForzaHorizon4_AboutSectionGIF_2_600x100.gif

Yarışın. Gösteri yapın. Oluşturun. Keşfedin.
Yeni, açık uçlu karşılaşmalarda yapacağınız her şey oyununuzu ilerletir.

ForzaHorizon4_AboutSectionGIF_3_600x100.gif

Ortak bir Dünyayı Keşfedin
Gerçek oyuncular da sizin dünyanızda bulunuyor. Günün vakti, havası ve mevsimi değiştiğinde oyunu oynayan herkes bu değişiklikleri aynı anda tecrübe edecek.

ForzaHorizon4_AboutSectionGIF_4_600x100.gif

Güzel, Tarihi Britanya'yı Keşfedin
Britanya'yı daha önce hiç böyle görmediniz. Muhteşem doğallıktaki 4K ve HDR çözünürlükte gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesici manzaraları keşfedin.

uR0jPF.png

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
    • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
    • İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

uR0jPF.png

OYUNDAN GÖRSELLER

Forza-Horizon-4-ultimate-1.png

forza-horizon-4.png

forza-horizon-4-sistem-gereksinimleri.png

ForzaHorizon4_FortuneIsland_04_PDP_WM-4k-960x640.png

Forza-Horizon-4-TC3BCrkC3A7e-Dil-DesteC49Fi-DonanC4B1m-ArC59Fivi.png

uR0jPF.png

OYUNDAN KENDİ VİDEOLARIMIZ

@Licht

uR0jPF.png

Steam

turk_hack_team_.gif

Bu günkü konumuz bu kadar, İyi geceler diyorum

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,645
Peki 90 GB nasıl indiricem, onun hakkında da tavsiye verir misiniz .d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.