Fransa Soykırım Kararnamesi

NanoMen

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
251
8
🕋
kendi yaptıklarını görmeden gelip soykırımı kabul ediyorlar

gösterin şu haysiyetsizlere gününü

kolay gelsin

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
Kendi geçmişlerine bakmadan bizi asılsız suçlamalarla itham etlemeri çok acayib
daha 25 yıl önce Ruanda'da yaptıkları soykırımı unutmuşlar sanırım Tunus Cezayir dahil
bunlar iki yüzlü adi bir topluluktur
Umarım bende birşeyler yapabilirim

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Tepki göreceğimi biliyorum fakat yaptığınız şey çok saçma birşey.Sadece Fransa halkı ve Türk halkını kutuplaştırıcak.Macron bunu seçim kampanyası için yaptı ek olarak bu hükümetin suçu değil.Zaten Macron'un yaptığı şey Fransız Anayasa Mahkeme'sine ters ( Kafasına göre ulusal gün ilan etmesinden bahsediyorum).Yerel seçim öncesi bizim hükümetimizde aynısını yapmadı mı Avustralya'ya ?

Biz bu işe karışmayalım bırakalım hükümetler çözsün bu işi ve yaptığınız şey tamamen arayı daha fazla bozacak.Bu karara tamamen karşıyım.

Son düzenleme:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Tepki göreceğimi biliyorum fakat yaptığınız şey çok saçma birşey.Sadece Fransa halkı ve Türk halkını kutuplaştırıcak.Macron bunu seçim kampanyası için yaptı ek olarak bu hükümetin suçu değil.Zaten Macron'un yaptığı şey Fransız Anayasa Mahkeme'sine ters ( Kafasına göre ulusal gün ilan etmesinden bahsediyorum).Yerel seçim öncesi bizim hükümetimizde aynısını yapmadı mı Avustralya'ya ?

Biz bu işe karışmayalım bırakalım hükümetler çözsün bu işi ve yaptığınız şey tamamen arayı daha fazla bozacak.Bu karara tamamen karşıyım.
Her seferinde türklere kufur bela eden bir milletten bahsediyorsun sen şuan fransada ermeni soykırımı diye birsey yoktur dediginde hapise giriyorsun bunu cogu kisi diyor orda yasayan türklerden ve sen bu fransız pislikleri hakkındaki bu tutumunu hiç beğenmedim..

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Her seferinde türklere kufur bela eden bir milletten bahsediyorsun sen şuan fransada ermeni soykırımı diye birsey yoktur dediginde hapise giriyorsun bunu cogu kisi diyor orda yasayan türklerden ve sen bu fransız pislikleri hakkındaki bu tutumunu hiç beğenmedim..

Bütün ermeni soykırımı kabul eden ülkelerin çoğunda ermeni soykırımını (!) reddetmek yasak.Biraz objektif yaklaş.Fransızları yüceltmiyorum ki sevmiyorum fakat yaptığınız yanlış.Zaten türkler batıya barbar olarak lense edilmişken bu durum sadece durumu kötüleşterecek.Osmanlı neden yıkıldı bilirmisin ? Siyasal yalnızlıktan yıkıldı Osmanlı.Türkiye'de siyasal yalnızlığa koşarak gidiyor. Siber saldırıdan kim etkilenecek ? Halk etkilenecek.Hükümetin cidden burdaki insanların yaptığı saldırılardan gram etkileneceğini düşünüyormusun ? Maksimum masum bir fransızın internetini yavaşlatacaksın ve oda bunu türklerin yaptığını öğrendikten sonra türklere nefret duyucak.Hükümete saldıracaksanız sıkıntı yok benim için fakat cidden bu konuyu okuyan kişiler sıradan insanlara ait siteleremi saldırıcak yoksa hükümet sitelerinemi ? Tabii ki sıradan sitelere saldıracak.Biraz mantıklı yaklaşalım olaylara.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Hükümete saldıracaksanız sıkıntı yok benim için fakat cidden bu konuyu okuyan kişiler sıradan insanlara ait siteleremi saldırıcak yoksa hükümet sitelerinemi ? Tabii ki sıradan sitelere saldıracak.

Sıradan insanlara zaten saldırı olmayacak konuda belirtildiği gibi devlet sitelerine,bankalara,üniversitelere gibi devleti ilgilendiren kurum kuruluşlara saldırı olucak ....

abdullah078

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
272
0
Amsterdam
fransa ermeni soy kirimi kabul ediyor ama kendilerini yaptiklarini ne ara unutmus sadece fransa degil avrupa afrikdaki insanlari daha 50 yil once kole olarak calistiriyordu onlara eziyet ediyordu

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,882
240
İstanbul
Bütün ermeni soykırımı kabul eden ülkelerin çoğunda ermeni soykırımını (!) reddetmek yasak.Biraz objektif yaklaş.Fransızları yüceltmiyorum ki sevmiyorum fakat yaptığınız yanlış.Zaten türkler batıya barbar olarak lense edilmişken bu durum sadece durumu kötüleşterecek.Osmanlı neden yıkıldı bilirmisin ? Siyasal yalnızlıktan yıkıldı Osmanlı.Türkiye'de siyasal yalnızlığa koşarak gidiyor. Siber saldırıdan kim etkilenecek ? Halk etkilenecek.Hükümetin cidden burdaki insanların yaptığı saldırılardan gram etkileneceğini düşünüyormusun ? Maksimum masum bir fransızın internetini yavaşlatacaksın ve oda bunu türklerin yaptığını öğrendikten sonra türklere nefret duyucak.Hükümete saldıracaksanız sıkıntı yok benim için fakat cidden bu konuyu okuyan kişiler sıradan insanlara ait siteleremi saldırıcak yoksa hükümet sitelerinemi ? Tabii ki sıradan sitelere saldıracak.Biraz mantıklı yaklaşalım olaylara.

Sustuğumuz zamanı da gördük yine bir şey değişmedi. Sesi çıkmayanı ezerler bu böyledir asırlardır. Susup oturmaktansa işe koyulmak daha mantıklıdır, ek olarak şu zamana kadar hep barbar görüleceğiz diye korktuk fakat dünya medyasına bakarsak barbar olarak görülen tek ülkenin bizler olmadığını görürüz.

Medeniyetin beşiği olarak gördüğümüz avrupa, son sanayi sıkıntıları ve ekonomik sıkıntıları yiyince gerçek yüzlerini bir bir ortaya çıkardılar. Herkes farklı bir tipe bürünüp, sütten çıkmış ak kaşık pozuna giriyor bu durum tek dünya da değil iç işlerinde de görülen olaylar şaşırmak mantıksız olur bu durumda. Emparyalizmi benimseyen devletler hiç bir zaman medeni olmadı,olamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,256
139
93
root@kali:~#

Dostum bu faaliyetin ses getirip getirmeyeceği belirsizken senin kutuplaştırma tabirin çok abartı kaldı. :) biraz relax? :)

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
beyler çok önemli indexinizde RUANDA CEZAYİR SOYKIRIMLARINI VE TARİHTEKİ AFRİKA KÖLE TİCARETİNİ ve GÜNÜNÜZDEKİ 14 AFRİKA ÜLKESİNDEN ALDIĞI KOLONİ VERGİSİNİ ve İŞGAL ETTİĞİ AFRİKA ÜLKELERİNİ ve Afrikadaki FRANSIZ ŞİRKETLERİN elmas madenlerinde kendi ülkesinde ucuza calistirilan insanları.. FRANSANIN ISLETTIGI KAKAO TARLASINDA CALİSAN AFRİKALININ KAKAODAN NE YAPILDIGINI BILMEMESI VE HAYATINDA CIKOLATAYI GORMEMESINI PAYLASIN..

FRANSIZCA VE İNGİLİZCE OLARAK DÜNYAYA ANLATACAK BİR INDEX olarak ekleyin lütfen..

SADECE TÜRKİYEYİ DEĞİL.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.