Freya CS:GO AutoBhop

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
518
Righteous Side of Hell
Selamlar, geçende kafa dağıtmak için CS'nin başına oturduğumda bunny serverında uçarak giden bir adam olduğunu görünce bende "Madem bu kadar iyi bunny yapamıyorum, neden hilesini kodlamayayım?" diye düşündüm :D. Ve şimdide Freya Auto Bhop Bot ile karşınızdayım. Bu uygulama Oyuna Space spamlamadan uygulamanın hafızasında değişiklik yaparak bhop yapmanızı sağlıyor.

Basitçe anlatmak gerekirse HazeDumperdan aldığım dwForceJump pointerı karakter yerde iken 4 havada iken 5 değerini alıyor. Bende yere değdiği anda memoryde değişiklik yaparak 5 yapıyorum ve bu sayede tekrar zıplıyoruz. Mantık basit :D. İnternette nasıl yapıldığınız anlatan bir ton proje ve youtube videosu da var. Oralardan bakarsınız yapmak isterseniz.

Uygulamadan görüntü:
Ads-z.png

Not: Online maçlarda ya da VAC Anticheat'ın aktif olduğu maçlarda kullanmanızı önermem. Ban yersiniz çünkü Undetected hale getirmeye uğraşmadım. Kendi arkadaşlarınız arasındaki maçlarda, ya da anticheatın olmadığı sunucularda kullanın.

Yerin dibi not: Pixel TriggerBot'da yolda :D.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.