Freya Extension Spoofer + Icon Changer

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
793
454
Righteous Side of Hell
Selamlar, uzun bir süredir Extension spoofer yapmak istiyordum ancak unutmutum. Geçenlerde bir videoda karşıma çıktı dedim fırsat bu fırsat yapayım. Bir kaç ufak geliştirme de yaparak yanına Icon Changer ekledim. Artık uzantıyı pdf yapmanın yanında ikonunu da pdf'e çevirebileceksiniz.

Uygulamadan bir resim:
resim-2023-03-09-131508229.png


Extension Spoofer'ı kullanmak için tek yapmanız gereken şey dosyayı seçmek ve değiştirmek istediğiniz uzantıyı textBox'a yazmak. Ardından Spoof Extension butonuna tıkladığınızda Spoofer'ın bulunduğu konuma uzantısı değiştirilmiş halini oluşturuyor.

Icon Changer'dan bahsetmeye gerek olduğunu düşünmüyorum bile. Exe ve İkon seçip değiştiriyorsunuz işte.

Github:

Virustotal:

Kaynak kodunu github'a daha sonra ekleyeceğim. Şu an internetim yavaş olduğu için upload etmek istemiyorum. Kaldı ki zaten obfuscator falan da kullanmadım. Çok merak eden varsa girsin dnSpyla baksın.

Bu da spoofladıktan sonraki exe'nin görüntüsü:
resim-2023-03-09-132554165.png


Kolay gelsin. Artık fud yaptıktan sonra virüs yedirmeniz çok daha kolay olur herhalde.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.