[FUD] [0/26] THT VIP Crypter (Haziran 2020)

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0

BGOy8R.png

6apXyk.png

Tarama Sonuçları (Tıkla!)

ur2hSKqHjx.png

6apXyk.png

Denenilen RAT programları;

DarkComet RAT
darkcomet-rat-legacy-v5-4-1-legacy.png

Njrat

njRAT%252Bv0.6.4.gif

6apXyk.png

Dosya.Co (Tıkla!)

Rar şifresini direkt almak istiyorsanız forumumuzdan VIP üyelik alabilirsiniz.

Belirli aralıklarla Ar-Ge Tim tarafından bunun gibi güncel crypterler paylaşılacaktır.

6apXyk.png

Rar şifresi buradaki fotoğrafı kullanarak bulmalısınız!

MTR7LM.jpg

Son düzenleme:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Sırf rar pass bulmak için indirdim.Bulamayınca pes ettim. Hichigo eline sağlık. Bence böyle yapman çok güzel olmuş.En azından kullanmayı bilmeyenler indiremez. (Exm; Ben) :trl

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
Runtime mi bu hocam herkes böyle paylaşıyor da 1-2 obfuscator dll si koyuyorlar içine taratınca scantime çıkıyor ama çalıştırınca daha mouse döner dönmez anında silinip yok ediyor

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,221
2
Hocam elinize sağlık, herkesin kolayca erişememesi de güzel olmuş ayrıca. Çalışmayana ekmek yok :D

Alcyoneus

Üye
31 May 2020
194
0
Siber Alem
Hocam şifreyi zar zor çözmeyi başardım ve stubu sonuç dağıtmayan siteye attım 6/26 birisi virüstotale mi tarattı acaba

29yKIN.png

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
şifre resimin içinde sembol olarak mı saklı yoksa içinde gizlenmiş dosya falan mı var

bir şifre buldum fakat resmin içinde gizli dosya falan yok:((

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
940
133
-
Ah be dostlar ! Aramızdan biri virüstotal taratmış ve vt de raporlamış =/
her ne kadar anlık bir fud olsa da ellerine sağlık =)

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
Ah be dostlar ! Aramızdan biri virüstotal taratmış ve vt de raporlamış =/
her ne kadar anlık bir fud olsa da ellerine sağlık =)

Var ya anlam veremiyorum ya virustotalde dağıtacak değilim adım gibi yemin edebilirim ama gel gelelim ben bu şifreyi bulmak için 3 gün uğraştım steghide yaptım içinde gizli dosya yok hex ile bulunacakmış ama hex ile açtım bir sonuç elde edemedim zaten patladı bari şunu nasıl çözüyoruz mantıgı anlatın ya.

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Var ya anlam veremiyorum ya virustotalde dağıtacak değilim adım gibi yemin edebilirim ama gel gelelim ben bu şifreyi bulmak için 3 gün uğraştım steghide yaptım içinde gizli dosya yok hex ile bulunacakmış ama hex ile açtım bir sonuç elde edemedim zaten patladı bari şunu nasıl çözüyoruz mantıgı anlatın ya.

Dostum bu şifreleme yöntemi sık kullanılıyor dm atarsan yardımcı olurum

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Madem patladı söylüyorum;

Şifreyi base64 ile şifreleyip fotoğrafın sonuna ekledim;

Şu şekil: echo "base64sifre" >> foto.png

Sadece bir notepad kullanarak bile bulabilirsiniz :D

aW4HQC.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.