FutboLLa iLgiLi ßaZı ßiLgiLer

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
-bir orta saha oyuncusunun maçta ortalama 10 km koştuğunu biliyormuydunuz
-her futbolcunun kalp krizi geçrime riskinin maçın 60. dakikasında %44 arttığını biliyormuydunuz
-bir futbol topunun maçın 3 dakikalık sürecinde aldığı darbeleri yetişkin ve olgun bir insan alsa vücudunun sakat kalacağını ve çok ilginç bir yapı alacağını biliyormuydunuz
-suudi arabistanda 7 ve daha fazla gol yiyen takımlara 1992 senesinde falaka cezası uygulandığını biliyormuydunuz
-maça idrarını tutarak çıkan bir futbolcunun %21 daha az yorulduğunu biliyormuydunuz
-ortalama 17bin kişilik bir stadyuma ergenlik dönemine girmiş olgunlarla doldurup tezahürat yapmaya kalkasanız sesin 30 desibel den fazla olcağını biliyormuydunuz
-futbolcuların vidalı kramponlarının yere uyguladığı basıncı 33 dakika insan koluna uygulasak o şekilde bir delik oluşacağını biliyormuydunuz

alıntı

ceyhun433

Katılımcı Üye
23 Haz 2007
286
4
ben ozel mesaj yazmaq istiyorum ama yaza bilmiyorum onun icin boyle mesajlar yaziyorum. lutfen benim mesajlarimi 40 ediniz.

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
ben ozel mesaj yazmaq istiyorum ama yaza bilmiyorum onun icin boyle mesajlar yaziyorum. lutfen benim mesajlarimi 40 ediniz.

Tamam anLıyorum seni ama bu şekiLde yapman yanLış yani 1 konuya ardarda 4 cevabı yazarsan oLmaz :S

Flood dan banLarlar dikkat et , konu aç yada nebLiyim flood yapmadan konuLara cevap yaz ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.