Gaming Monitör Önerir Misiniz?

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
Önerenler neden önermiş bilmiyorum.
1.Gamebooster marka çok sağlam ürünleri olan bir marka değil hatta çok'u geçtim sağlam ürünleri piyasada nadir olan bir marka 2-3 ay önce bir mouse aldım. Sistemi her 3-4 kapatıştan sonra mouse imleci kayboluyordu. Gamebooster pişmanlıktır.
2.Olarak Monitör VA Panel asla alınmaz. Ayrica VA panel olduktan sonra G-SYNC in bir anlami yok.
Gamebooster'in pek sevilmemesinin nedenleri
1. Yangin tehlikesi.
2. si 6 aya bozuluyor.
Yani hayir fiyatina gore uygun falan degil. Normal 3500tl ye monitor alirsin tikir tikir calisir. Gidip 500 Tl tasarruf edecegim diye Gamebooster alirsin 6 ay sonra panel bozulur. Panel de monitorun fiyati zaten. Yani 6 ayda bir 2800 TL odemek istiyorsan buyur.
(Alıntıdır.)
Yukarıda Atılan Monster avra olan al veya piyasada nam yapan,
samsung gibi monitörler alabilirsin pişmanlık duymazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.