Garip bir mail hack tekniği

Squ4re

Üye
1 Ara 2018
248
4
23
Suriye
0R2vqo.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere keşfetmiş olduğum bir tekniği anlatacağım.
Şimdi bildiğiniz kadarıyla internette sahte mail siteleri bulunuyor bunların başında en çok kullanılanı yopmail bu sistemde aldığınız mail adresleri kişiye özel değil yani herkes sizin aldığınız mail adresini alıp kullanabiliyor ve kullanılan mail adresleri kalıcı olarak sitede barınıyor.

5aRPmA.gif

Pekii nasıl mail hack yapacağız bu sitede? ilk önce şuradan YOPmail - Disposable Email Address siteye giriyoruz arkadaşlar

Daha sonra sol kısımda bulunan kutucuğa yaygın bir kelime yazıyoruz (kelimenin ingilizce olmasına dikkat edin) mesela apple yazıyoruz ve Check Inbox butonuna tıklıyoruz.

Çıkan ekranda sol kısımda görüldüğü kadarıyla mailler gözüküyor fakat bu maillerin tamamı gerçek değil bir kısmı spam, spam mailleri ortadan kaldırmak için sol kısımda bulunan NOSPAM butonuna tıklıyoruz (ufak bir buton)

Şimdi burada birçok web sitesinden vs gelen mailler var mesela içlerinde steam'den gelen bir doğrulama maili olabilir diyelimki var bu maili kullanarak steame gidebilir ve hedef hesabın şifresini epostayı kullanarak değiştirebiliriz.

Bu yöntemi kullanarak şansınıza bağlı etkili saldırılarda bulunabilirsiniz :)

jgY08J.png

Son düzenleme:

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
Mail hack yöntemi değildir bu tek tek deniyorsun şansına çıkarsa oda artık, nerden baksan tüm yopmail hesaplarında Viag*a reklamı var.

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Kimse özel hesapların böyle bir maille açmaz bencr. Bu maili kullanan steamda 1 seviye bile kalkmamış kapatanlardır.

Squ4re

Üye
1 Ara 2018
248
4
23
Suriye
Kimse özel hesapların böyle bir maille açmaz bencr. Bu maili kullanan steamda 1 seviye bile kalkmamış kapatanlardır.
Hocam sadece steam değil mesela yopmail kullanarak herhangi bir e-ticaret sitesine kayıt olan ve bu sitetelere kredi kartı bilgilerini kayıt eden binlerce insan var :) şahsen ben çok denk geldim ve kullandım sadece birazcık şanslı olmanız gerekiyor

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Beyler Birisinin bilgisayarını kullanabiliyorum Hesabı açık Google hesabı dahil e postası vs herşeyine erişim sağlayabiliyorum sizce Nasıl hackleyebilirim hissettirmeden ?

Squ4re

Üye
1 Ara 2018
248
4
23
Suriye
Beyler Birisinin bilgisayarını kullanabiliyorum Hesabı açık Google hesabı dahil e postası vs herşeyine erişim sağlayabiliyorum sizce Nasıl hackleyebilirim hissettirmeden ?
Bilgisayara keylogger yerleştirirsin hesap bilgilerini ele geçirirsin bilgisayara tam erişimin var galiba eğer öyleyse internette bulunan 42.zip (yanlış hatırlamıyorsam) açarsın bilgisayar çöker :) veya .bat uzantılı sistemi çok zorlayan dosyalardan yüklersin açarsın bilgisayar çöker

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Bilgisayara keylogger yerleştirirsin hesap bilgilerini ele geçirirsin bilgisayara tam erişimin var galiba eğer öyleyse internette bulunan 42.zip (yanlış hatırlamıyorsam) açarsın bilgisayar çöker :) veya .bat uzantılı sistemi çok zorlayan dosyalardan yüklersin açarsın bilgisayar çöker

Çökertmek değil e postasını çorlıyacağım keylogger vs işi olmaz o kadar erişimim yok ve bilgisayar 2010lardan kalma ama e postasında güzel şeyler var hani.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
0R2vqo.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere keşfetmiş olduğum bir tekniği anlatacağım.
Şimdi bildiğiniz kadarıyla internette sahte mail siteleri bulunuyor bunların başında en çok kullanılanı yopmail bu sistemde aldığınız mail adresleri kişiye özel değil yani herkes sizin aldığınız mail adresini alıp kullanabiliyor ve kullanılan mail adresleri kalıcı olarak sitede barınıyor.

5aRPmA.gif

Pekii nasıl mail hack yapacağız bu sitede? ilk önce şuradan YOPmail - Disposable Email Address siteye giriyoruz arkadaşlar

Daha sonra sol kısımda bulunan kutucuğa yaygın bir kelime yazıyoruz (kelimenin ingilizce olmasına dikkat edin) mesela apple yazıyoruz ve Check Inbox butonuna tıklıyoruz.

Çıkan ekranda sol kısımda görüldüğü kadarıyla mailler gözüküyor fakat bu maillerin tamamı gerçek değil bir kısmı spam, spam mailleri ortadan kaldırmak için sol kısımda bulunan NOSPAM butonuna tıklıyoruz (ufak bir buton)

Şimdi burada birçok web sitesinden vs gelen mailler var mesela içlerinde steam'den gelen bir doğrulama maili olabilir diyelimki var bu maili kullanarak steame gidebilir ve hedef hesabın şifresini epostayı kullanarak değiştirebiliriz.

Bu yöntemi kullanarak şansınıza bağlı etkili saldırılarda bulunabilirsiniz :)

jgY08J.png
Elinize Sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.