Geceye Birkaç Söz Birak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
Bilirim Umutsuzca Beklemeyi.
Yine Herkesi Kendim Sandım.
Bu Gece Kendimi Yollara Vurdum.
Yanımda Yoksanda Herzaman İçimde.​

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Ben gölgeyim. Ben avım. Ben katilim. Ben hedefim. Kurtulmak için tek çarem var: diğerinden kaçmak. Peki ya diğeri de bensem?

flatress

Üye
14 Mar 2017
128
0
Ya rüyalarınızı değiştirmeli, ya da yeteneklerinizi arttırmalısınız. -Jim Rohn

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
İnsanların hayatı öldüklerinde sona ermez inançlarını yitirdiklerinde sona erer

-Lawliet ryuzaki

Son düzenleme:

dogvilla

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
488
0
26
geldim ben
Ümmetim dinar ve derhemi(parayı, maddi varlıkları) yücelttiği zaman onlardan İslam'ın heybeti kaldırılır. İyilikle emretmeyi terk ettikleri zaman da vahyın bereketinden mahrum kılınırlar.

HZ.Muhammed (S.A.V)

Ne güzel söylemiş değilmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.