Geçmiş Olsun Türkiyem

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,030
2
1,595
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
NOT : Öncelikle Biraz Geç Oldu K. Bakmayın.. Hastalıktı Filan Bu Aralar Pek Tasarım Çıkaramadım. O Yüzden Bir Süreliğine Pc'den Uzak Kalmıştım Bunun Telafisini Yapmak İçin Böyle Bir Not Yazmayı Düşündüm.

Geçmiş Olsun Türkiyem. Kahramanmaraş'ta 2 Deprem ve de Büyüklüğü 7.7 - 7.6 Hepimizi Korkuttu.. Belki Orada Olmasakta Nasıl Duygu ya da Korku Olduğunu Gayet İyi Biliyorum 1999 Senesi Gölcük Depremini Yaşadım.
Öncelikle Gölcükte ve Kahramanmaraş ve de 10 ilde
Şehit Olan Vatandaşlarımız Allahtan Rahmet Dilerim ve Ailelerine Baş Sağlığı Dilerim. Anlatılması O kadar Zor ki Ne Söyleyeceğimi Bilemiyorum.
İnşallah Böyle Bir Felaketin Olmamasını Diliyorum Allahtan ve Tüm Türkiyemin Baş Sağolsun.. Şehit Olan Vatandaşlarımız En İçten Allahtan Rahmet Ailelerine Sabır Versin, Yaralı Vatandaşlarımıza Allah Şifa Versin. İnşallah Hepimiz Bir Olup Bu Kanayan Yaramızı Beraberce Saracağız.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
NOT : Öncelikle Biraz Geç Oldu K. Bakmayın.. Hastalıktı Filan Bu Aralar Pek Tasarım Çıkaramadım. O Yüzden Bir Süreliğine Pc'den Uzak Kalmıştım Bunun Telafisini Yapmak İçin Böyle Bir Not Yazmayı Düşündüm.

Geçmiş Olsun Türkiyem. Kahramanmaraş'ta 2 Deprem ve de Büyüklüğü 7.7 - 7.6 Hepimizi Korkuttu.. Belki Orada Olmasakta Nasıl Duygu ya da Korku Olduğunu Gayet İyi Biliyorum 1999 Senesi Gölcük Depremini Yaşadım.
Öncelikle Gölcükte ve Kahramanmaraş ve de 10 ilde
Şehit Olan Vatandaşlarımız Allahtan Rahmet Dilerim ve Ailelerine Baş Sağlığı Dilerim. Anlatılması O kadar Zor ki Ne Söyleyeceğimi Bilemiyorum.
İnşallah Böyle Bir Felaketin Olmamasını Diliyorum Allahtan ve Tüm Türkiyemin Baş Sağolsun.. Şehit Olan Vatandaşlarımız En İçten Allahtan Rahmet Ailelerine Sabır Versin, Yaralı Vatandaşlarımıza Allah Şifa Versin. İnşallah Hepimiz Bir Olup Bu Kanayan Yaramızı Beraberce Saracağız.

ALLAH yardimcimiz olsun. AMIN INSALLAH. Guzel olmus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.