Gelecek Reworkler ve Güncellemeler

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
Merhabalar herkese iyi forumlar dostlarım bilen vardır ama bilmeyenler için sizlere gelecek reworklerden ve bazı güncellemelerden bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi yorick rework yedi ve yeni yorick karşımızda artık sizlere tavsiyem özel oyunlarda yorick'e alışmanız kısa süreliğine olacak ama nerf yemeden önce ranked maçlarda takımınızı ve kendinizi sırtlamanız arkadaşlar çünkü rework yiyecek olan ve yiyen heroların deneme süreci PBE'de yapılıyor ve burada güçlü olduğu halde direkt olarak kendi serverlarımıza geliyor nerf yemeden bu yüzden alın oynayın keyfini çıkartın. :)

(yorick'ten bir kare ve gameplayi hakkında league of legends'in hazırladığı video)

wDOTQY7gSgoPGDUREZ1ag-zqn2psEiN931tIpbuki2Nah4nHsQeEsSU-FMXQKfKm7jHh_1_ds_JemxYXbWcM2Hp-FOnOOFyCuHyWgrf4SWZ14UzHlsAw5Gr-JqooH5kHMgxkTSD8b4gJSYacGqCHd4A3T9oVTwd3SfCZucGBvDPf4IpwNCRXba1xtOoPzv1ZFkvvy75o-GWk6xry6v9OjjK19RHMyaonglfMRBg6qPLy=w499-h295-nc

gameplay'ine bu videodan ulaşabilirsiniz ; [ame="http://m.youtube.com/watch?v=RUVveKdiU_U"]http://m.youtube.com/watch?v=RUVveKdiU_U[/ame]

Yorick Update'i hakkında konuştuk bu arada bir bilgiden bahsediyim yorick bildiğiniz üzere gölge adalardan (hikaye severler ve takip edenler için) yorick güncellendiğinden dolayı thresh ve elise gibi gölge adalar şampiyonlarında hikayelerine güncellemeler geldi dileyenler Şampiyonlar | League of Legends bu adresten gölge adalar şampiyonlarını seçerek bakabilir ve yeni güncellenen hikayelerine ulaşabilirler.

Gelelim gelecek olan reworklere..

yorick rework'ü bitti sırada ise dört tane suikastçi şampiyonların aynı anda rework yemesi var.Gelelim o şampiyonlara...

1)Rengar!

Bildiğiniz üzere adc katleden herkesin nefret ettiği bir hero eğer bu hero karşıdaysa tabi :D riot bu güncellemede reworkte rengarın daha cevap verilebilecek bir hero olması için çalışılan bir hero zaten bir ultiye basma sonucu üzerinizde 1 saniyeliğine bir ünlem zhonya bassanız bile sizi bekleyecek olan bir ünlem belirir ve yaklasık 0.2 saniye içinde ekranınız siyah beyaz olur ve yeniden doğmayı beklersiniz böyle cevap verilmesi imkansız olan bir heroyu rework yoluyla daha da cevap verilebilecek bir hale getirmek isteyen riotun suikastçiler reworkünde başında bulunuyor..

images

2)Le Blanc!

bu suikastçi herosu da bildiğiniz gibi sadece adc katletmekle görevli değil aklınıza hangi tür hero gelirse onu bulunca yaklasık 1 saniye içinde q-r-e-w , w-e-q-r gibi bir çok kombinasyonla teklemektir böyle bir heroya cevap vermek mümkün değildir çünkü ünlem falan belirmiyor adam sizi direk totemli bir yerdeyseniz makro da kullanıyorsa tekleyip çıkar gider bu heroyuda cevap verilebilir bir şekil aldırmak için reworke sokacak olan riot başta rengar daha sonra Le Blanc'i değiştirmek istiyor...

images

3. ve 4. herolar belli değil diye biliyorum uzun zamandır şehir dışındayım takip edemedim ama tahmini gelebilecek şampiyonları söylersem..

Talon!

yeni me-taya uygun değil ve işlevsiz artık ve kullanımı çok çok çok azaldı diyebiliriz bu yüzden riot böyle bir rework getirebilir daha işlevli hale gelebilir bu hero ve yeni me-taya uyumlu olabilir.Bir yandan da yeni hero geleceğine talon kullanımı az olduğu için değiştirilebilir ve yeni hero gibi yepyeni kullanılabilir.

images

Evelynn!

Sıradaki şampiyon suikast reworklerinden gelebilecek bir şampiyondur çünkü bu şampiyonda me-taya uygun değil işlevsiz bir hero ama kasıncada talon gibi tek atabilen bir şampiyondur rework yemesi yeni bir hero gibi kullanılabilmesini sağlar riotun yararına bir şeydir hem kullanışlı olur boş boş markette ve seçim ekranında yer kaplamaz.

images

Akali!

Hali hazırda bol bol oynanan bir hero cevap verme olanağı olmayan bir hero hele ki ultisi ve kasmasa bile vurabilen bir hero bu da rengar ve leblanc gibi rework yiyip daha cevap verilebilir bir hale getirilecek bir şampiyondur.Bakalım bu gidişle bence akali kesin gibi ve diğer bir heroda talondur eveylnn'e göre bence daha ön planda rework konusunda.

images

Suikastçi reworklerini konuştuğumuza göre sıra geldi Warwick rework'ü

Warwick!

yeni me-taya uyumsuz bir hero kullanım dışı ve işlevsiz eskiden çok oynayan vardı şahsen bende oynuyordum fakat artık daha cevap verilebilir bir hale geldi ultisini counterlamak kolaylaştı bu yüzden team fightlara katkısı git gide azaldı bu yüzden rework yiyecek olan bu hero yeni me-taya tamamen hazır bir halde gelecek diye düşünüyorum ayrıca sezon 7nin sonlarına doğru ancak gelecek olan bu rework'ü şuan konuşmak bence o kadar önemli değil zamanı geldikçe konu tutarsa güncelleyip diğer reworkler hakkında konuşuruz :)

images

Galio!

Sırada son olarak galio var bu hero neden rework yiyecek pek bilmiyorum falan bu rework daha sezon 8in sonlarına doğru olacağı için oyunda değişiklikler olacağı kesin çünkü şuan ki me-taya çok uygun bir hero fakat kimse kullanmıyor sebebini bilmiyorum açıkçası :D ama şuanlık rework yemesi için bir sebep yok fakat sezon 9un başlarına kadar kim öle kim kala :D zamanı gelince konuşuruz arkadaşlar.

images

Arkadaşlar konum bu kadar biraz dev konu oldu beğendiyseniz işinize yaradıysa teşekkürü çok görmeyin hatam olduysa da çok görmeyin kusura bakmayın :D bilgilerimde bir hata varsa düzeltin konuda düzeltiyim şimdiden iyi forumlar günaydın dev THT ailesi.

ME-TA YAZARKEN ARAYA KISA ÇİZGİ KOYMA SEBEBİM SANSÜRDEN DOLAYIDIR..

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
hayır yorick yeni yamadan geldi bu 7 küsür yamasında suikastçi reworkleri 8küsür yamasında ww ve galio bro yani sezon sezon

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,065
35
Osmaniye 80
Pc basinda cok vakit gecirdim.
Ama hic oynamadim boyle oyun.

Bu tur diyelim.

Ama koca koca adamlar oynuyor.
O silahli oyunda dahil.
Cs mi diorsunuz adinida bilmiom :)

Konu emekli yararli olmuş.
Sagolasin

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
Pc basinda cok vakit gecirdim.
Ama hic oynamadim boyle oyun.

Bu tur diyelim.

Ama koca koca adamlar oynuyor.
O silahli oyunda dahil.
Cs mi diorsunuz adinida bilmiom :)

Konu emekli yararli olmuş.
Sagolasin

Eyvallah abim senden yorum almak mutlu etti vallaha millet sadece oynamıyor iddia olarakta kullanıyor lisanslı turnuvaları var meslek olarak yapılıyor artık :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,065
35
Osmaniye 80
Para yatirip oynuyanlarda var bu oyun oylemi bilmiyom ama.

Yanniş anlamayin.
Bu tur yada o tur oyunun manya tam manyak.

Adam 500tl yatirmişti .
Adam dediysem cocuk demek istemedigimden.

Ama konu bilgili oldugunu gosteriyor.

Sagolasin

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
Para yatirip oynuyanlarda var bu oyun oylemi bilmiyom ama.

Yanniş anlamayin.
Bu tur yada o tur oyunun manya tam manyak.

Adam 500tl yatirmişti .
Adam dediysem cocuk demek istemedigimden.

Ama konu bilgili oldugunu gosteriyor.

Sagolasin

Önemli değil abim turnuvası olan oyunların genellikle para yatırıp üste çıkılan bir oyunlar olmadığı açık bence bu oyunda öyle dileyen yatırıyor sadece görüntü amaçlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.