Gelin dertleşelim

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Bilmiyorum dostum 18 yaşındamısın ama lisede çalışmanı öneririm.Nedenmi çüünkü en basidinden yazılım mühendisliğini okuyup güzel bir şirkette çalışabilirsin.Senin için en iyi tercih ayrı yaşamaktır varsa derdin derdine derman olurum özele gelebilirsin.

B3YazHus

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
689
0
100
b3yazhus.php
Herkezin Derdi Kendine Büyüktür Be Arkadaşım :)
Benimde Çok Dertlerim Var , Aşk Derdinimi Anlatayım ? Ailesel Durumlarımımı ? Maddi Eksikliklerimi ?

Herkezin Derdi Var..

Mesela Aşk Derdinden Başlıyım Çok Sevdiğim Bi Kız var Çıkıyoruz Çok Uzun zamandır ama son zamanlarda onu kaybetmeye başladım hemde gözgöre göre bildigin o aylarca sıkı sıkı tuttugum eller benden yavaş yavaş kayıp gidiyor :p Çaresizim kısacası olacakları biliyorum ama sabrediyorum ..

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Seni öldürmeye çalışan "annen" üvey mi öz mü ? Cünkü bir öz anne kendi yavrusunu öldürecek kadar katil ruhlu degildir diye düsünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.