GenZ DDOS Etkili

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
GenZ DOS Etkili

Etkili GenZ DDOS Proğramı
gonBDL.jpg

jnLoOn.jpg

PMpgAv.jpg

İndir:
Tıkla
Şifre: turkhackteam.net
V.Tarayıcı:

Virüs Total
Virüs Total 2

Kanıt 20 dk önce Bir tane tht üyesinin hackeldigi siteyi çökerttim
PMpmpb.jpg

Leamoco - Home
http://www.turkhackteam.org/account...1-site-hacked-426-kisi-bilgi.html#post5822415

Hata Alanlar Denesin: Tıkla

Not: Proğramı Ben Yaptım Kesinlikle Virüs Yoktur Tarayıcılarda 3 tanesi öyle gösteriyor ancak yoktur beni bilen bilir asla ihanet Etmem THT'Ye. Ve 221 KB'yede trojen olmaz

Emege Saygı 1 Begeni Atarsınız inş :)

Son düzenleme:

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Elinize sağlık fakat tek ıpden yapılan saldırı ıp banlanana kadardır.Bana bi site gönder bende botnetle deneyeyim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Kaliteli bir UDP Flood.. BackgroundWorker kullanmak ilginç bir fikir olmuş.. Böylece rapor etme de otomatikleşiyor..

Ellerine sağlık. Çok güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.