gercek korkunc((((((

shiwa

Katılımcı Üye
6 Ocak 2007
489
8
3 yil once bir gece tum kizlar toplandik5 arkadasiz, gece beraber kaliyoruz..
Benim uyudugum o'dada evin koridorunun en sonunda, bu arada kisaca evide anlatayimda olayin nasdil gerceklestigini anliyasiniz..
ev 3 oda,1de korkunc buyuklukte bir salon'a sahip, Duz ayak bir ev..
Bir gokdelenin 24'cu kati..
Bina'da giriste guvenlik doorman felan var yabanci kimse giremez, misafir bile gelse once kapidan ararlar senin birini bekleyip beklemedigini falan sorarlar..
gece cok gec yattik , saat 3,4 gibi..
Bir ara ben gozumu actim salondan muzik sesleri geliyor, herhalde dedim kizlar uyuyamadi kalktilar yeniden muzik dinliyorlar..
her neyse fazla takilmadan kalktim kulagima iki tane pamuk sIkIstirdim geri yattim
Ertesi gun Gozumu bir actim saat 11-12 arasi,kalktim soyle bir evi dolastim kizlarin hepsi erkenden cikmis okula gitmis..
iyi dedim madem ben gec kaldim gitmiyim bi dus alip biraz alisverisi falan yapiyim..
tam dus'a giricem,telefon caldi, annem, muhabbet etmeye basladik..

Bu arada ben annemle konusurken,dis kapi'nin acildigini duydum(cok pis gicirdardi lanet kapi) Anneme bir dkka dedim ve kizlardan biri olma ihtimalini dusunerek isimlerini saymaya basladim, sonradan hatirladim ki bunlarinin hicbirine ben anahtar vermemistim..
ben bunlara seslenmeye calisirken koridordan birinin ayak seslerini duymaya basladim benim bulundugum odaya geliyo, gelirkende diger odalarin kapilarini tek tek acip kapatiyo
tabi tum bunlar olurken, annem telefonda bagrinmaktan kafayi yiyodu kim o napiyo kizim eline bi vazo falan al diye..
Artik eve yabanci birinin girdiginden kesin emin oldum ve beklemeye basladim bir elimde telefonla..
tam odanin kapisina elini atti ve ve ben kapinin kolunun oynamaya basladigini gordumki cigligi basiverdim..
benim ciglik attigimi gorunce kapiyi falan birakip kosarak koridordan gecti ve dis kapiyi carparak cikti evden..

bende bir elimde telefon dusu falan unutup ustumu giyip evden o surrratle cikmistim ..
ogun ev telefonu benle arabada gezdi
w00t.gif

Neyse aksam olunca herkes dondu eve ve konusma basladi..
o gun gunduz kizlardan kimse eve gelmemisti..
Hatta gece muzik bile dinlememisti kimse..
ama calan muzigi herkes duymustu..
unsure.gif
ermm.gif

bu olaydan sonra ben bu evden tasindim..hos september 11 da etkisi oldu ama bu olaylar beni daha cok korkutmustu..
ha birde bir sey daha bu evin onceki sahipleri yasli kari koca bu evde olmusler..
unsure.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.