Getcontact İstihbarat Servislerine Bilgi Aktarıyor Olabilir!

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Böyle Bir Şey Olduğu Çok Açık Ve Net Bir Şekilde Belli Olduğu İçin Uygulamayı Yüklemedim Ancak Yükleyen Bazı Arkadaşlar Beni Sorgulamışlar Yalnızca 2 Kayıt Çıkıyor. Bu Kayıtlar Uygulamayı İndiren Ve Benim Rehberinde Kayıtlı Olduğum Kişiler Buda Rehberin Olduğu Gibi Kopyalandığının Bir Göstergesi.

Son düzenleme:

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
gene indirdim ya
hakkımızda hayırlısı olsun artık
bilgilendirme için sagol hocam eline saglık

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
2,737
385
THT's database
Bilgilendirme için teşekkürler Sayın Admin'im. Yakınlarımı bu konu hakkında uyarmaya ve dikkat etmeye çalışacağım...

Son düzenleme:

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Yalan dolan işler inanmayın. Neyimizi verecekler istihbarata ? İstihbarat ne yapsın bizi

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Yalan dolan işler inanmayın. Neyimizi verecekler istihbarata ? İstihbarat ne yapsın bizi

Nerede olduğunu ve kime hitap ettiğini unuttum sanırım. Bu paylaşımı ve bizi bilgilendire, Türk Hack Team'in Üst Düzey Yöneticilerinden(UDY) bir tanesi! Sen yalan haber ve bilgilendirme mi demek istiyorsun şimdi "ZoRRoKiN" Komutanımıza ?

Teşekkür ederiz komutanım böylesi önemli bir konuyu bizle paylaştığınız ve bilgilendirdiğiniz için saygılarımla..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.