"GFI Calibration Tool" Uygulaması Lisans Anahtarı Nasıl Bulunur?

G

Gokho

Ziyaretçi
Herkese merhaba aracımın lpgsinde sorun var çalışmıyor ve ayarı için programa ihtiyacı var ama teleflex marka oldugu için sadece istanbulda ve ankarada var ben ise izmirde oturuyorum kalibrasyon programını buldum ama kurulumdan sonra benden lisans anahtarı yüklememi istiyor site kurallarında link paylasmam yasak mı bilmiyorum eğer yasak değilse programın linkini atabilirim cevap kısmında bu program için lisans anahtarı konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.