RAT ve Kendi Tollarımı Hangi Programlama Dili ile Yapabilirim?

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
445
211
Benim kendi görüşüm go lang ile yapmak. Sistem dili kullanmamasına rağmen C++ dan daha hızlı. C++ a göre daha kolay bir dilde. Rat hızında daha etkili olur ve yazılımında. Benim kendi düşüncem bu şekilde.

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
445
211
C++ diğerlerine göre daha hızlı. Python ise daha kolay. Benimde tercihim C++ dan yana olurdu ancak neyi tercih edeceğin sana kalmış.

phfm9x9.png

Kendi bilgisayarımda elde ettiğim sonuçlar bu şekilde, basit bir işlem.
Sonuçlar:
  • 2 dakika 21.5872807 s (yaklaşık 141.5872807 s) , Go lang
  • 212549 ms (yaklaşık 212.549 s) , C++

Tabiki kendi fikriniz hangi dilde yazacağınız hız ve permormasn istiyorsanız Go lang'e bakabilirisiniz.
Farklı sistemlerde bu sonuçlar değişebilir, haberiniz olsun.

Başka bir youtube kaynağı:

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
260
73
C++ diğerlerine göre daha hızlı. Python ise daha kolay. Benimde tercihim C++ dan yana olurdu ancak neyi tercih edeceğin sana kalmış.
Ben C++ dilinde daha iyi olduğum için C++ kullanıyorum mesela. Ve C++ güncellenen bir dil olduğu için bazen syntax hatası alıyorum. Şanlı ChatGPT (!) pek yardımcı olmuyor maalesef ama ben daha çok seviyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.