Google Adwords Hesap Alışı - Satışı Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SP

Ticaret Kategorisi Sorumlusu
29 Eki 2018
2,596
457
Değerlendirme - 100%
2   0   0
 • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
 • Kanun ve Mevzuatlara aykırı hesapların ticareti (özellikle +18, illegal, bahis veya bet vb. faaliyetleri içeren hesaplar) kesinlikle yasaktır.
 • Faturalandırması ve para birimi fark etmeksizin yurtdışı eşikli ve bakiyeli hesap satışları yasaklanmıştır. Sadece TL para birimli hesap satışına izin verilmektedir.
 • Satış konusu açılırken aşağıdaki şablonların kullanılması zorunludur:
  Hesap Açılış Tarihi: En Son Ne Zaman Reklam Çıkıldı:
  Toplam Ne Kadar Harcama Yapıldı:
  Ödeme Eşiği:
  Hesap Fiyatı:
  Diğer Eklemek İstedikleriniz: Kendi eklemek istedikleriniz varsa ekleyebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.