Google Cloud Bedava VPS Alma // MyGf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
Merhaba Arkadaşlar Bu Konumda Google'den Nasıl Ücretsiz VPS Alabileceğinizi Göstereceğim.

Buraya Tıklayarak sitemize giriyoruz. Mail hesabımızla giriyoruz.

Girdikten sonra bizi sade bir panel karşılıyor.
XEyrO6.png

Burada Kayıt Olun'a tıklıyoruz. Gelen sekmede bilgilerimizi dolduruyoruz.
AyEd9X.png

Biraz aşağıya iniyoruz ve kart bildilerimizi istiyor. Giriyoruz, kart'ın içinde 1 dolar olması lazım (3.5 Tl civarı. Aynı zamanda ön ödemeli kartları kabul etmiyor: ininal gibi.)
ZOWPrZ.png

MyGf TurkHackTeam

Daha sonra bizi yeniden bir panele yönlendiriyor.
lbLg2X.png

Burada üstte 300 dolar hediye verdiğini yazacaktır. Hesabım kullanılmış olduğu için onun ss'ini koyamayacağım.
MyGf TurkHackTeam

+ Burada faremizi Compute Engine Kısmına Getiriyoruz ve Vm İnstances'i Seçiyoruz.
jQL7Jr.png

Create İnstance'i seçiyoruz.
g9n1j3.png

MyGf TurkHackTeam

Gelen sayfada önemli kısımlar aşağıdaki gibi. Fotoğrafa bakarak dolduralbilirsiniz.
LO2qoo.png

Daha sonra asağı inerek Create diyoruz.

Bizi aşağıdaki sayfaya yönlendiriyor. Gördüğünüz gibi oluşturulmuş. Burada RDP'nin yanındaki kutucuğa tıklayarak Set Windows Password'a tıklıyoruz.
MyGf TurkHackTeam

İlk gelen pop-up'da kullanıcı ismini seçiyoruz.
nJkqAM.png

Set'e tıklıyoruz ve 2. gelen pop-up'da bize şifreyi veriyor. Bunu bir yere not edelim. Bununla Bağlanacağız.
2Ey0g2.png

Daha sonra windows'larda zaten hazır olan Uzaktan Kontrol Uygulamasını açıyoruz. Windows tuşuna tıklayarak "Uzak" diye arattığınızda zaten çıkıyor.

9DRB5Z.png

Burada Bilgisayar: olan kısma panelimizdeki External İp olan kısımdaki İp'yi yazıyoruz ve Bağlan diyoruz.
MyGf TurkHackTeam

Bizden kullanıcı admin ve şifre istiyor. Yukarıda hangi kullanıcı adını yazdıysak (ben admin yazmıştım) onu yazıyoruz ve şifre kısmına verilen şifreyi yazıyoruz.
a1jZ37.png

Daha sonra bağlan diyerek Sanal Bilgisayarımıza bağlanıyoruz. Böyle bir ekran geliyor. Eğer direk internet explorer'e girip Chrome vs. indirmeye çalışırsanız izin vermez bunun için ayar yapmamız gerekiyor.

JOXg2W.png

Burada okla gösterilen uygulamaya tıklıyoruz ve açıyoruz. Local'e tıklıyoruz. IE Enhanced olan kısım sizde ON olacaktır. Ona tıklıyoruz ve iki seçeneği de Off yapıyoruz.
MyGf TurkHackTeam

LO2qQb.png

Daha sonra dilediğiniz gibi uygulama vs indirebilirsiniz..
Sorularınız olursa buradan yazabilirsiniz.

MyGf TurkHackTeam

Moderatör tarafında düzenlendi:

baychip

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
285
0
Öncelikle konu için teşekkürler sanal makineye bağlandığımda biraz kasmalar oluyor sebebinedir

Froxxy

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
hocam ben aldım ts3 vesayre kurdum ts3e girmiyor ts3 portlarını nasıl kurucam yardım edermisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.