Oyun Google cloud'da virtual box kuramıyorum

ksmmkst

Üye
20 Nis 2016
84
0
Selamın aleyküm değerli tht sakinleri benim yardıma ihtiyacım var. Dün akşam abimle konuşurken metin2 mevzuları falan geçti aramızda ben dedim az çok bilgim var kurabilirim dedim. Abimde dedi kur ama 7/24 açık kalması lazım böyle gireriz takılırız falan damage deneriz hesabı işte. Neyse bende google'nin sunucuları sağlamdır diye google'ın 12 aylık bedava cloud sunucuları var işte onu yaptım . Windows server 2019'da virtual box kurmam gerekiyor bilen bilir freebsd çalıştırıp game dosyalarını oraya falan atman gerekıyor işte. Virtual box'ı indirdim sanal makinaya ayarlarını çekip başlatıyorum ama uzak masaüstü bağlantısı bi anda donuyo sonra oturumu kapatıyor bayadır uğraşıyorum araştırıyorum ama ne google'de var nede youtube'de direk buraya geldim. Metin2 serveri google sunucuya nasıl kurulacağını bilen biri yardım edebilir mi acaba şimdiden teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.