Yazılım | Programlama Google maps veri çekmek

nasuhalgul

Yeni üye
29 Eki 2018
9
0
Merhaba,
İhracat / pazarlama yapıyorum. Google mapstan excelle veya başka bir formata veri alabileceğim bir program var mı?
Web sitelerinden veri / email toplama programıda olur.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
NA.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Google mapAPI kullanarak veriyi cekebilirsin ben android üzerinden o şekilde cekebiliyorum ama çektiğim veriyi tekrar haritaya yonlendiriyorum.
Bu söylediğimi anlaman için ileri seviye proje yaziyor olman gerek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.