Yazılım | Programlama Google Maps Veri Toplama

helions

Yeni üye
4 Tem 2023
12
2
Merhabalar Pazarlama işi yapıyorum cold call ile müşteri buluyorum fakat googleden numaraları tek tek aramak baya bi yorusu googlede bu tarz otomatik numara mail gibi toplama programları var fakat ya eski ya bütçem yetersiz bu işe yarayan ücretisiz güncel bir program var mıdır ?

BayZorro

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
471
48
Everywhere
Merhabalar Pazarlama işi yapıyorum cold call ile müşteri buluyorum fakat googleden numaraları tek tek aramak baya bi yorusu googlede bu tarz otomatik numara mail gibi toplama programları var fakat ya eski ya bütçem yetersiz bu işe yarayan ücretisiz güncel bir program var mıdır ?
Merhaba,
Şuan kullanmakta olduğum programı drive yükledim aşağıda İndirme ve Virüs Total linkleri mevcuttur. Ekran görüntüsünü de ekliyorum.

İndirme Linki - > Google Drive: Sign-in

Virüs Total - > VirusTotal

2018-04-19_1536-768x480.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.