GPS location

By_hic1

Yeni üye
21 Tem 2023
16
2
Saygılar abiler
Anlık gps location mümkün mü
Mümkünse bana acil yardımcı olur musunuz?
Cihazın imei sini biliyorum.
Eğer bir bilginiz varsa lütfen görmezden gelmeyin.
Sizleri seviyorum 🫶

DisserF

Üye
21 Ağu 2016
201
83
Dünya
Kendime ait Python ile yazdığım bir IP location var fakat tam doğru konum göstermiyor sadece IP adresinin bağlı olduğu ili gösteriyor. Örnek vermek gerekirse adam mesela orhangazi/Bursa da oturuyor ama IP adresi Bursa/Yenievlere kayıtlı. Eğer bu işine yarar ise programı paylaşabilirim.

By_hic1

Yeni üye
21 Tem 2023
16
2
Kendime ait Python ile yazdığım bir IP location var fakat tam doğru konum göstermiyor sadece IP adresinin bağlı olduğu ili gösteriyor. Örnek vermek gerekirse adam mesela orhangazi/Bursa da oturuyor ama IP adresi Bursa/Yenievlere kayıtlı. Eğer bu işine yarar ise programı paylaşabilirim.
Olsun bu da iyi bişey , yine de teşekkür ederim ☺️. Başarılar diliyorum abime

Siverek cocuk

Yeni üye
11 Nis 2022
20
0
Abim teşekkür ederim sana zahmet biraz daha açar mısın ?
Ne oluyo bu tam olarak
Max phisher Python ile yazılmış olan bir tool
Github linkinini bıraktım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.