// GPU Xtreme : Gaming Pro V1.0 - SolidStar//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
PROGRAM HAKKINDA GÜNCELLEME!
BİR SONRAKİ KARARA KADAR, GPU XTREME PROJELERİ VE BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR TAMAMIYLA DURDURULMUŞTUR!

ÖNEMLİ DUYURU!!!

Arkadaşlar programı her açışta şifre girmenize gerek yok. Lisans Kontrolündeki sağ altta bulunan Otomatik Giriş butonuna tıklarsanız giriş yapabilirsiniz.
Bu botunun aktif olması için bir kere lisans girmiş olmalısınız.Ardından sonraki girişlerinizde sadece bu butona tıklayarak giriş yapabilirsiniz!

STEAM HATASI ALANLAR:
http://www.turkhackteam.org/visual-basic/1399868-gpu-extreme-gaming-pro-cok-zararli-hata-cozum.html
Bu konuyu inceleyebilir.

Herkese selamlar diyerek girmek istiyorum konuya (Şimdiden indirme linklerine inenler bile oldu :) ).

Yaklaşık 6 aydır geliştirdiğim çok emek harcadığım programım GPU Xtreme: Gaming Pro'ya hoşgeldiniz!

Hiç bir ücret istemeden tamamen kullanıcıları düşünerek geliştirdiğim bu programı bekleyen ve sabreden herkese teşekkürler :)

Hemen geçelim:

PQGY8d.png

Tasarım RAUN

✯ Phantom Shockwave : Bildiğiniz üzere ULTIMATE Edition sürümünde bulunan onca seçenek, oyun öncesinde adeta bir karmaşaya yol açıyor oyun keyfinin düşmesine sebep oluyordu.
Bu seçenekleri manual seçmek yerine yeni Gaming Pro, sizin için otomatik olarak en iyisini seçecek.

Ne işe yarıyor? => Phantom Shockwave özelliği, uygulamayı etkinleştirdiğiniz andan itibaren aktif olur.Anında ekran kartınızı tanıyarak gerekli sürücüleri yükler ve hazır duruma getirir.
Ana ekranda seçeceğiniz Shockwave Gaming Modu ile arkaplandaki bütün gereksiz işlemler kapatılır ve sistem hazır hale getirilir.
Phantom Shockwave özelliği, aynı zamanda 4 farklı sanal çekirdek oluşturur. Oluşturulan bu sanal çekirdekler işlemlerin 4 farklı belleğe yönelmesini sağlayarak performans artışı sağlar.

✯ GPU Quadro : İnternetinizde problemler, donmalar ve aşırı laglar meydana geliyorsa bu özellik sizin için yapıldı.
Özellikle ping sıkıntısı çeken kişilerde mükemmel bir etki yaratacak olan bu özellik, internet önbelleğinizin tamamını temizliyor, DNS önbelleklerini yapılandırıyor ve etkin oyunların internet önceliğini yükseltiyor.Bu sayede %80 oranla hız kazanıyor ve ping değerinizi düşürmüş oluyorsunuz.

Yapılan testler sonucunda;
GPU Quadro kullanmadan önce ZULA: 44-59 ping
GPU Quadro ile ZULA: 19-26 ping

GPU Quadro kullanmadan önce Drakensang: 87-102 ping
GPU Quadro ile Drakensang: 66-71 ping

GPU Quadro kullanmadan önce War Thunder: 47-61 ping
GPU Quadro ile War Thunder: 14-39 ping

GPU Quadro kullanmadan önce WoT: 99-149 ping
GPU Quadro ile WoT: 59-83 ping

✯ FreeZe: Ekran kartı ateşli olan arkadaşlar için soğutmada devrim. Otomatik devre algılayıcı, akım kontrolü ile en iyi soğutmayı FreeZe ile sağlayabileceksiniz ;)

✯ GPU BR (BurneR) : Evet kaldırdığım özelliği tekrardan ekledim. Aslında ekran kartını aşırı yorarak performansı fulleyen bu özelliğin çalışma biçimini değiştirdim. Programa gömülü olarak geliyor, yani siz Phantom Shockwave oyun modunu açtığınızda otomatik açılıyor.
Voltaj kontrolü, akım kontrolü, enerji takip sistemi gibi pek çok özelliği içinde barındıran GPU BR, voltajı ve akımı değerlendirerek güç kaynağından en iyi performans almanızı sağlıyor...

✯ Phantom SoundBoom: Oyunlardaki düşük kaliteli, iyi optimize edilememiş seslerden sıkılanlar için yapılan SoundBoom, ses efektlerini iyileştirerek ekstra gerçekçilik sağlıyor. Özellikle Açık Dünya oyunları için çevre seslerinde yüksek performans sağlayan bu özellik ile aynı zamanda PES ve FIFA'da bulunan taraftar, saha seslerinde mükemmel bir gerçekçilik yaşayacaksınız.
Kendinizi oyunun içinde hissetmeye hazır olun.
(ALPHA)

Teşekkür edene verilecektir yazmıyorum, gönlünden kopan butona basar :)

Evet, binlerce kişinin nefesini tutarak beklediği o an geldi çattı.

Veeee....

Gaming Pro Sizlerle:

İNDİR

VirusTotal

rar pass
solidstarturkhackt.orggaming973
7AQoqv.png

az önce denedim eline sağlık kardeşim yaklaşık 4-5 fps artış oldu
Yani ne desem az harika olmuş.Slayt gibi hareket eden oyun su gibi oldu...

şöyle söyliyeyim cs go da ekranı 1024 yapınca acayip bi fps düşüşü vardı 150 den 60 a 70 e kasması belli oluyordu programla açınca şimdi gpu extreme ile 1024 e alınca on numara hiç fps düşmüyor gibi ama sorunu şu mesela tam tutmadım saniyesini 30 saniyede bir anlık böle kasmalar oluyor tam saniyesini tutmadım ama bi tek sorun o bide smoke içinde felan acayip fps düşüşü oluyor gene program yapabileceğini yapıyor on numara çalışıyor benim ekran kartı çöp :D eline sağlık on numara 5 yıldız

Hocam ellerine sağlık kendi değerlendirmelerim
GTA 5 = 5-25 FPS Kullandıktan sonra 25-37 FPS
Minecraft (optifine kullandım ayrıca) 115-250 FPS Kullandıktan sonra 160-340 FPS
CSGO 20-68 FPS Kullandıktan sonra 85-140 FPS
Hocam süper program yeni sürümlerini bekliyoruz

Hocam Bu Arada Cs go Da Rek Gireyim Dedim Sonuçlar Şu

Programı Açmadan Önce 15-30fps

Açdıkdan Sonra 30-70fps

Ve Drop Da Yemiyor Ellerine Sağlık

Lisans Kodu:
Kod:
9FV8-NI59-4VMI-ECYJ
Lisans ve RAR PASS isteyenler ÖM ile mesaj atsın lisans verilecek :)
Her ayın belli zamanlarında lisanslar sıfırlanacak. Bunu duyurulardan takip edebilirsiniz güncelleme kısmında.
Program güncellemelerini lütfen kendi güncelleme adresinden kurunuz. Güncelleme sekmesinden takip edebilirsiniz.

Buraya kadar gelmemde bana destek olan, programlamaya devam etmemi söyleyen herkese sonsuz teşekkürler.
Solid'den bu kadar ...

İyi oyunlar...

Önemli Not: Programdaki hataları bana bildirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Durun yetişemiyorum :D
Lisans isteyenler ÖM atsınlar yollayacağım. Rar pass ile birlikte

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Ellerine sağlık kardeşim. Uygun olduğumda en kısa sürede indiricem ;)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Hahahaha :D :D
Sadece 1 dakika içinde 14 mesaj aldım.İlginize teşekkürler yolluyorum ama yetişemiyorum van minit :D

Bir kere istek atın yollayacağım

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Beyler yavaş girin sunucular donmaya başladı :D
Sunucuları çökertmeyinde şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.