Çözüldü Grafik Tasarım Sketchbook vs Illustrator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Merhabalar. Uzun süredir Illustrator ile logo tasarımı ve çizimler yapmaktayım. Ancak bir grafik tablet almayı düşünüyorum. Sketchbook PRO ile grafik tablet aracılığı ile çizimler yapmayı düşünüyorum.
Sorum ise şu; Bildiğiniz gibi illustrator ile dakikalar içerisinde yapabileceğiniz bir çizimi kalem ile saatler içerisinde yapmaktasınız. Ancak grafik tablet ile çizim yapmamın bana faydası ne olacak? Neden Adobe Illustrator yerine Sketchbook PRO' yu tercih etmeliyim?

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
daha gerçekçi bir çizim deneyimi sağlıyor ve bununla çiziminizin kalitesi de artıyor aynı şekilde ıllustrator programında da grafik tabletinizi kullanabilirsiniz kısayollara alışınca gerçekten hız kazandırıyor

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Merhabalar grafik tabletlerde basınç var buda sanki bir kağıda resim çiziyormuş hissiyatı verir ek olarak daha güzelleştirir çizgilerinizi AI programı tavsiyemdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.