Çözüldü grafik tasarımcı olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
bu forumda grafik tasarımcı olmak istiyorum, nereden başvurabilirim?
Uzman olduğum programlar: Cinema 4d, After Effect, Photoshop, SonyVegas.

Not: isteyene örnekler de atabilirim.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Tasarım bölümünde tasarımlarınızı paylaşın.Grafik Tim Asistan alımları açıldığında da başvurabilirsiniz.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,718
Grafik tim'e başvuru yapın ve yetkili kişilerle iletişime geçin. Başvuru yapmadan önce tasarım bölümünden tasarımlarınızı paylaşın öyle başvuru yapın.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
bu forumda grafik tasarımcı olmak istiyorum, nereden başvurabilirim?
Uzman olduğum programlar: Cinema 4d, After Effect, Photoshop, SonyVegas.

Not: isteyene örnekler de atabilirim.

Formda konularını düzenli olarak aç sürekli çalışma yap yaptığın çalışmaları formda paylaş. Biz seni buluruz :cool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.