Grafik tasarım'da hangi programı kullanmalıyım ?

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Arkadaşlar merhaba daha önce Premier Pro CC kullanmış bir kişiyim fakat bugün üniversitenin bilgi işleminde kendi bölümümde görev almak istedim biraz bilgim var bu konularda fakat hangi programları kullanmalıyım arka planları nerden bulmalıyım sizden yardım istiyorum. Yani verdiğim örnekte ki şeyleri yapmam için nasıl bir yol izlemem gerek şimdiden sağolun

PDmDj7.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
premiere pro video tasarım programıdır örnek görselleri hazırlamak için adobe photoshop cc kullanmanı tavsiye ederim. hayret adobe yazılımı kullanıpta adobe photoshopu bilmeyen yoktur

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Hımm.. Aİ Photoshop Lightroom programlarını kullanacaksındır büyük ihtimal tavsiyem Adobe programları. Google çevirin en büyük yardımcın olsun farklı dillere çevirip istediğin wallpaper vb şeyleri bulabilirsin. Bir şey lazım olursa bana sorabilirsin.

AlphaJakey

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,235
1
Centaurus
Merhabalar, bu tarz çalışmalar genellikle 'Flyer' olarak adlandırılır. Tasarımları yapmanız için Photoshop programı hakkında bilgiye sahip olmanız gerekir. Buraya tıklayarak karşınıza çıkan videoların herhangi birinden eğitim alabilirsiniz. Fotoğraf bulma konusuna gelince; Google arama motoruna 'Photo' yazarsanız, binlerce sonuç karşınıza çıkacaktır. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.