Çözüldü Grafik Tasarımı Öğrenmek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volibear

Yeni üye
9 Nis 2020
2
0
Selamın aleyküm. Aranıza yeni katıldım bi arkadaşımın tavsiyesiyle. Ilgi alanım grafik tasarım fakat hiç bi bilgim yok öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Cevap: Yeniyim yardımcı olursanız mutlu olurum.

Merhabalar öncelikle udemyden yada youtubeden başlangıç eğitimlerini izleyebilirsiniz. size tavsiye ettiğim Photoshop 2018+ sürümlerini kullanmanızdır :)

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,281
174
93
root@kali:~#

Grafik tasarım videolarını yan pencerede aç taklit et. Bir süre sonra hem programı hem de tasarımın temellerini kavrayacaksın.

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40

Merhaba grafik tasarım tool kullanmak değil bence onun için yaratıcı düşünmek gerekiyor bunun en basit yolu da başka tasarımları incelemek bu 1 bi diğeri youtube bir eğitim denizi tasarım için direk anahtar kelime olan photoshop eğitim seti aratırsanız çok etkili videolara erişebilirsiniz bunun haricinde yaptığınız çalışmalarada yardıma ihtiyacınız olursa bu bölümden yardım alabilirsiniz

26 Haz 2016
2,823
603

Başlangıç olarak Photoshop Temel Eğitim videoları tavsiye ederim. YouTube üzerinde Burak Bayram 'ın eğitimlerini izleyebilirsiniz.. Temel eğitim için faydalı olacaktır. Programı kesinlikle Türkçe tavsiye ederim. Bazı kavramlar menüler vs daha akılda kalıcı oluyor.

AlphaJakey

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,235
1
Centaurus

Sadece araçları kullanmayı öğren. Hangi aracın ne işe yaradığını öğrenirsen, aklında olan tasarımı yapmak için hangi araçları kullanman gerektiğini bilirsin. Eğer diğer tasarımları taklit ederek öğrenirsen; sürekli aynı tasarımları yapar, taklitten öteye gidemezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.