Green Tools BETA V3 - Tanıtım Videosu

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,211
892
22
Merhabalar Hayırlı Günler Dilerim Herkese.

Green Tools #BETA V3 Tanıtım Videosunu YouTube Platformu Üzerinden TurkHackTeam Resmi Youtube Kanalindan Izleyebilirsiniz

Video Linki : TürkHackTeam Resmi

Green Tools BETA V3 Gelişim Sürecinde Sağlamış Oldukları Imkan Ve Desteklerinden Dolayı Her Bir Hocama Ayriyeten Tekrar Teşekkür Ederim
@'Adige
@Ceys
@Eronmay
@HİBAYK
@Pentester
@'Ranger
@whitend06

Arayüz Önerileri
@🅼 🆁 🆇

Logo Tasarımı
@AHMET SENCER

Montajer
Pulix (burda yok ama gönüllerde yeri var :)

Yazılım
@green.php
@`TR0GRES
bu nedir ki ?

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan

Green Tools #BETA V3 Tanıtım Videosunu YouTube Platformu Üzerinden TurkHackTeam Resmi Youtube Kanalindan Izleyebilirsiniz

Video Linki :

Green Tools BETA V3 Gelişim Sürecinde Sağlamış Oldukları Imkan Ve Desteklerinden Dolayı Her Bir Hocama Ayriyeten Tekrar Teşekkür Ederim
@'Adige
@Ceys
@Eronmay
@HİBAYK
@Pentester
@'Ranger
@whitend06

Arayüz Önerileri
@🅼 🆁 🆇

Logo Tasarımı
@AHMET SENCER

Montajer

Yazılım
@green.php
@`TR0GRES
İyi bir konu!

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115

Video Linki :

@'Adige
@Ceys
@Eronmay
@HİBAYK
@Pentester
@'Ranger
@whitend06

Arayüz Önerileri
@🅼 🆁 🆇

Logo Tasarımı
@AHMET SENCER

Montajer

Yazılım
@green.php
@`TR0GRES
O kadar sağlam olmuş ki. Bunu içtenlikle söylüyorum EMEĞİNİZE SAĞLIK..

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street
İnstagram Twiter Facebook gibi sosyal medya platformlarının bruteforce leri eklensin bence

Ellerinize sağlıık

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Green ellerine sağlık. Green Tool a Twitter BruteForce eklersen hatta Twitter spam da eklersen çok süper üstü birşey olur. Bu çalışmaya emek verenlerden Allah razı olsun. Başarılarınız daim olsun dileklerimle. Selamlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.