Green Tools BETA V3 - Tanıtım Videosu

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Merhabalar Hayırlı Günler Dilerim Herkese.

Green Tools #BETA V3 Tanıtım Videosunu YouTube Platformu Üzerinden TurkHackTeam Resmi Youtube Kanalindan Izleyebilirsiniz

Video Linki :

Green Tools BETA V3 Gelişim Sürecinde Sağlamış Oldukları Imkan Ve Desteklerinden Dolayı Her Bir Hocama Ayriyeten Tekrar Teşekkür Ederim
@'Adige
@Ceys
@Eronmay
@HİBAYK
@Pentester
@'Ranger
@whitend06

Arayüz Önerileri
@🅼 🆁 🆇

Logo Tasarımı
@AHMET SENCER

Montajer
Pulix (burda yok ama gönüllerde yeri var :)

Yazılım
@green.php
@`TR0GRES
Merhaba benim bu program hakkında bir fikrim var bence vpn diğer vpnlerin bilgileri ile değilde direk her belirli bir sürede bir kere olmak üzere konum degiştiricek ve sizin yaptığınız bir vpn olabilir çünki öbür türlü bu bilgilerini bilmeyen kullanıcılar vpn i kullanamayacktır. Bir fikrim daha var browserin arka planı google gibi beyaz değilde THT logosunun bulunduğu güzel bir wallpaper ı arkaplan resmi olarak kullanabilirsiniz bence gayet güzel olur saygılar.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Merhaba benim bu program hakkında bir fikrim var bence vpn diğer vpnlerin bilgileri ile değilde direk her belirli bir sürede bir kere olmak üzere konum degiştiricek ve sizin yaptığınız bir vpn olabilir çünki öbür türlü bu bilgilerini bilmeyen kullanıcılar vpn i kullanamayacktır. Bir fikrim daha var browserin arka planı google gibi beyaz değilde THT logosunun bulunduğu güzel bir wallpaper ı arkaplan resmi olarak kullanabilirsiniz bence gayet güzel olur saygılar.
onu yapmayi dusunmusdum ama sonra uyeler acisindan bir sorun olmasin diye istedikleri yere baglanmalarini dusundum suanki vpnden ziyade ek vpn hazirlayip dediginizi yapabilirim ama buzamanda bana sunucu maaliyyetleri olucak ama caniniz sagolsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.