Oyun Growtopia Adlı Oyunda Save.dat Stealer oluşturmak

JusTarik

Yeni üye
15 Tem 2019
19
0
Merhabalar, ben buralarda yeniyimde bir sorum olucaktı;
Growtopia adlı bir oyun var belki bilirsiniz oyunda save.dat diye bir dosya var orda kullanıcıların bilgilerini şifreli bir şekilde saklıyolar.
Bende internette gördüm save.dat stealer varmış ama indirmedim virüslü olma ihtimali çok yüksek olduğu için forumda birinde save.dat stealer varsa ya da oluşturmayı bilen varsa bana atabilirse çok memnun olurum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Valence

Yeni üye
4 Nis 2020
8
0
Ankara
Growtopia adlı bir oyun var belki bilirsiniz oyunda save.dat diye bir dosya var orda kullanıcıların bilgilerini şifreli bir şekilde saklıyolar.
Bende internette gördüm save.dat stealer varmış ama indirmedim virüslü olma ihtimali çok yüksek olduğu için forumda birinde save.dat stealer varsa ya da oluşturmayı bilen varsa bana atabilirse çok memnun olurum.

İnternetten bulmuştum ben zamanında. Genellikle böyle şeyleri Visual Studio aracılığıyla yapıyorlar. GitHub gibi yerlerde kodları bulabilirsin bence. Benim bulduğum işe yarıyordu ama baya bir süre geçti ben onu bir siteden bulmuştum. Böyle şeyleri YouTube'dan bakma genellikle virüs oluyor.

Valence

Yeni üye
4 Nis 2020
8
0
Ankara

https://github.com/GrowtopiaNoobs/Save.dat-stealer bunun gibi mesela

Valence

Yeni üye
4 Nis 2020
8
0
Ankara
Buna virüslü diyolardı sen kullandın mı

Ben örnek gösterdim. Github'da olduğuna dair. Demin YT'da gördüm ve tutoriallar var ben atayım hemen [ame]https://www.youtube.com/watch?v=VJqnBr3ZJek[/ame] ve ben ayrıca github'da hiç ama hiç virüse rastlamadım. Binlerce kod aldım oradan ama 0 virüs. Github'ın da buna izin vereceğini sanmıyorum.

sta666

Üye
17 Şub 2021
78
1
Selamlar. Büyük ihtimalle "save dat stealer builder" ismiyle indireceğiniz herhangi bir dosya sizin save.dat dosyanızı çalacaktır. Onun yerine visual studio kurup kendiniz yapmalısınız. Eskiden daha kaliteli bir video vardı fakat aradığımda bulamadım. Azcık uğraşla kendi yaptığınız programı kullanabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5SoWa_FilL0[/ame]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.