Growtopia hesap nasıl çalabilirim ?

iLops

Yeni üye
22 Eyl 2021
21
2
23
Growtopia adli oyun online platform oyunudur hesap calabiliyoruz fakat nasil oldugu hic bir yerde paylasilmiyor brute force ile nasil yapilirim? [windows] gerekli programlar nedir acaba . mail hesabini ele gecirmem gerekmiyor .

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
Mantigi su growtooia oyununda sifreler save.dat dosyasinda bulunuo oyunun oldugu klasorde virus atip o dosyayi calip decode edilio ve sifreler isim cikiyo yada direk save dati kendi oyununuzun save datiyla degistirince direk giris yapiyor bir takim programlar var save dat stealer diye ama cogu virus dolu sanal makinede yukleyip yapabilirsin ama karsi tarafda virua uyarisi olarak cikar ve 2nd password verfie olmamasi gerek

19 May 2020
238
84
Growtopia adli oyun online platform oyunudur hesap calabiliyoruz fakat nasil oldugu hic bir yerde paylasilmiyor brute force ile nasil yapilirim? [windows] gerekli programlar nedir acaba . mail hesabini ele gecirmem gerekmiyor .
bunun birinin yanına gidip yan kesicilik yapıp cüzdanını çalmaktan farkı yok.
Mantigi su growtooia oyununda sifreler save.dat dosyasinda bulunuo oyunun oldugu klasorde virus atip o dosyayi calip decode edilio ve sifreler isim cikiyo yada direk save dati kendi oyununuzun save datiyla degistirince direk giris yapiyor bir takim programlar var save dat stealer diye ama cogu virus dolu sanal makinede yukleyip yapabilirsin ama karsi tarafda virua uyarisi olarak cikar ve 2nd password verfie olmamasi gerek
hırsıza yol gösteriyorsun.

insanlar para kazanmak için emek verip hayatlarından harcarlarlar, oyunlar içinde aynı mantık geçerli bazen hem zaman hem paralarını aynı anda harcarlar oyunlarda. bide böyle düşünün.

ha aynı olayı, 2007-2010 aralarında knight online ve metin2 gibi oyunlar için yaptım. ama çocuktum, şuanki aklım olsa yapmazdım. metin2 de 2047'e kadar ban yemiştim, knight online'da da hava atmak için internet kafede charları kafede gösterirken kafeci beni soymuştu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.