Oyun Gta 5 Harddisk te Yüklü ama Açılmıyor

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Merhaba Ben ssd kullanıyorum harddiskime Gta 5 kurdum ama pc ye format attım harddiske format atmadım içinde gta 5 kurulu rockstar gameste play on epic yazıyor lakin epic gameste oyunu indirmemi söylüyor bunu nasıl halledebilirim yardımcı olurmusunuz .

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
ssd kullanıyorsun bide ayriyetten harddisk var sende.
harddiske gta 5 yüklü doğru mu anladım?
gta 5 e giriyorsun ve senden oyun indirmeni söylüyor doğru mu?

bunun çözümü basit , gta 5 yi tekrar indir sorun çözülecektir.

Bide ssd kullanıyorsunya
eskiden nerdeydi gta 5 klasörü?
harddiskten açmayı çalışırsan gta 5 i olmaz tabiki.
ssd e geçirip dene.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
epic gamesin gta5 indirdiği 4 bölüm hatırladığım kadarıyla dosyalar var , benimde başıma geldi, harici harddiske yedeklemiştim , leptop hdd format attım çalışmadı, epic games yükle oturum aç, yüzde 1 insin sonra durdur, senin kopyaladığın dosyaları c diskine at, gta 5 in yüzde 1 indiği yere , genelde ya 1 kaç gb, yada max 10 gb güncelleme gelir, epic gamesin kendi dosyaları vb, dosyaları kontrol eder açar

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba Ben ssd kullanıyorum harddiskime Gta 5 kurdum ama pc ye format attım harddiske format atmadım içinde gta 5 kurulu rockstar gameste play on epic yazıyor lakin epic gameste oyunu indirmemi söylüyor bunu nasıl halledebilirim yardımcı olurmusunuz .

Tahminen oyunu kayıt defterinden sildi dosyalar olsa bile yüklü değil olarak gözüküyor bunu çözmenin tek yolu launcher üzerinden onarım yapmak ve beklemek. Eğer sonuç alamazsan tekrar indirmekten başka çaren görünmüyor. İyi forumlar dilerim..

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bDck7-OMc6I&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.