Oyun Gta v epic games eski ayarlarım

Rookie0

Üye
25 Mar 2016
55
0
selamun aleyküm arkadaşlar ben epic gamesden ücretsiz olduğu an gta v aldım ve bilgisayara dün indirdim bu oyundan anlamadığım soruyorum internet kafede oynadığım böyle bir şey değildi değişik araçlar vardı ve araçları modifiye edebiliyordun bilgisayarımda yüklü olanda sadece story modu ve online modu var ben bunu istediğim oyuna nasıl ayarlıyabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Cevap: Gta v epic games hakkında

başlangıcta stroy modu değilde başka yerden başlamak modlu mu demek istiyorsun yoksa modifiye kısmına mı modlu olabilir demek istiyorsun

Merhaba Rookie0 , büyük ihtimal ile tamamlanmış yani bitirilmiş oyun vardır gittiğiniz yerde ve oyun başlayınca yüksek bir dağın üstünde olursunuz eğer böyleyse bitirilmiştir.

İyi forumlar dilerim.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Cevap: Gta v epic games hakkında

Rookie0
story mod , offline yani internetsiz, online mod saten hile yapamassın tr yama vb eklediğin an ban yersin, offline mod internetsiz modda ise tr yama dlc paket vb yaparsın, bende aldım offline mod oynadım ,bitirdim hatta ,tr alt yazı ekledim , tüm arabalara modifiye ekledim, ilk bölümleri bitir paran birikince istediğin arabaya modifiye çek eğer gece gündüz oynarsan 1 haftada biter offline mod, ben bitirdim , soygundan para kazanıyon , ve sonunda lester franklin micheal treveor var 3 ünden birini öldürmek istiyorsun , lester seç , lester sana akıl verir ve gidip daven i öldürürsün , saten ortalama para 20 milyon dolar mı 20 trilyon dolarmı ne paran oluyor, istedğin dükkan garaj araba al gemi felan ben aldım hep

Rookie0

Üye
25 Mar 2016
55
0
Merhaba Rookie0 , büyük ihtimal ile tamamlanmış yani bitirilmiş oyun vardır gittiğiniz yerde ve oyun başlayınca yüksek bir dağın üstünde olursunuz eğer böyleyse bitirilmiştir.

İyi forumlar dilerim.

çok teşekkürler

Rookie0
story mod , offline yani internetsiz, online mod saten hile yapamassın tr yama vb eklediğin an ban yersin, offline mod internetsiz modda ise tr yama dlc paket vb yaparsın, bende aldım offline mod oynadım ,bitirdim hatta ,tr alt yazı ekledim , tüm arabalara modifiye ekledim, ilk bölümleri bitir paran birikince istediğin arabaya modifiye çek eğer gece gündüz oynarsan 1 haftada biter offline mod, ben bitirdim , soygundan para kazanıyon , ve sonunda lester franklin micheal treveor var 3 ünden birini öldürmek istiyorsun , lester seç , lester sana akıl verir ve gidip daven i öldürürsün , saten ortalama para 20 milyon dolar mı 20 trilyon dolarmı ne paran oluyor, istedğin dükkan garaj araba al gemi felan ben aldım hep

problem şu ki ingilizce nerde ne yazdığını bilmiyorum görev nasıl alınacak neler yapılacak türkçe olmadığı için zorluk var biraz

İnternette ki story moddur hilelidir daha kolay gelmiştir sana, bu yeni kurduğunu oyna işte online süper bence.

iyide dili ingilizce ne dediğini işaretli yerlerde ne ve nasıl yapacağını bilmiyor insan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.