Gümüş VIP Çekilişi ⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
51YGYv.png

Merhabalar TürkHackTeam üyeleri.
Makale yarışmasından kazandığım, çekiliş yapmam amacıyla verilen Gümüş VIP ödülünü sizlerden birinize hediye etmek istiyorum.
Çekilişe katılmak için Katılıyorum yazmanız kafiidir.

Yorum yapanlar arasından;
1 kişi Gümüş VIP
ödülüne sahip olacak.

kX31By.png

Gümüş VIP Özellikleri:

» 1 kere nick değiştirme hakkı(Aylık)

»Rütbeye ait oda (Gümüş ve bronz odalarını görebilir)

»İmzaya resim ekleme hakkı

»Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (150 KB)

»Genişletilmiş posta kutusu (1000 mesaj)

»Üyelik açabilme hakkı (Gümüş odasında kefil olduğunuz 3 nick belirterek, kefil olduğunuzu beirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)

»VIP'lere özel premium eğitim dökümanları

»VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı

»Rütbeye özel renk

»VIP’lere özel genel hack ve güvenlik bilgileri

»Teknik Destek imkânı

Katılmak için son tarih: 16.11.2020 23:59 (Pazartesi)
Açıklanma tarihi: 17.11.2020 (Salı gün içerisinde)

Not: Sadece üyeler katılabilir.

kX31By.png

Katılanlara Bol Şans

51ab0v.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.