Güncel Dark Web Forum Linkleri

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,822
1,778
Arkadaşlar güncel dark web forum linkleri arıyorum, özellikle türk forumlar olursa çok daha iyi olur pek güncel linke denk gelmedim yabancı olsada olur fakat türk olursa daha iyi dediğim gibi. Elinizde yabancı dark web forumlarının linkleri varsa onları da atar mısınız rica etsem ?

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,504
688
Siber
Tor HiddenWiki’den kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tor içi sohbet kanallarından da başka site linklerine ulaşabilirsiniz. Ama ne denli güvenilirdir bilemeyiz.

Arkadaşlar güncel dark web forum linkleri arıyorum, özellikle türk forumlar olursa çok daha iyi olur pek güncel linke denk gelmedim yabancı olsada olur fakat türk olursa daha iyi dediğim gibi. Elinizde yabancı dark web forumlarının linkleri varsa onları da atar mısınız rica etsem ?
Tor HiddenWiki’den kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tor içi sohbet kanallarından da başka site linklerine ulaşabilirsiniz. Ama ne denli güvenilirdir bilemeyiz.
@xCheaTeR hocamın dediği adres : hidden viki
burada bulabilirsin temelleri kurcalayıp forumlarını kontrol edersen orda başka linkleri de bulursun

AzotM4

Üye
26 May 2022
230
81
Hidden wiki yeterli gelmezse torch arama motoruna gir orada oldukça fazla site var işini görür her türlü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.