Güncel keylogger yapmak icin program var mıdır

kaanro

Yeni üye
10 Eyl 2019
4
0
Uygulama isimleri vermek sıkıntı degildir diye umuyorum fakat hakops gibi bi uygulama yok mudur arkadaslar güncel 5 6 yıl önce rahatça yapabiliyorduk fakat şimdi mail vs gelmiyor uygulamaları edinsem de

DisserF

Üye
21 Ağu 2016
201
83
Dünya
Merhaba, senin için yararlı konular bırakıyorum. Umarım yardımcı olabilirler.

kaanro

Yeni üye
10 Eyl 2019
4
0
Merhaba, senin için yararlı konular bırakıyorum. Umarım yardımcı olabilirler.

Tesekkur ediyorum fakat ilk attıgınız android cihazlara hitap eden bi uygulama sekli ikincisi ise denedim calısmıyor

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
güncel keylogger zor bulursun
önünde 3-4 şeçenek var ya kendi keyloggerını programlayacaksın, hazır kodları editleryip fud yapacaksın veya crypter para verip alacaksın.
knk kendi loggerini yapmak da zorlaştı. Mailer sistemi tls olmayan hatta tls 1.0, 1.1 bile kabul edilmiyor. En azından google tarafından. Artık tüm mail sunucuları tls 1.2'yi zorunlu kılıyor. Ayrıyeten ssl olayı da var.
Şuanlık görünen FTP üzeri log alma mümkün gibi.
Zanlımca visual studio 2010 dahil olmak üzere TLS'li mailer sistem yapmak zor görünüyor.

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
knk kendi loggerini yapmak da zorlaştı. Mailer sistemi tls olmayan hatta tls 1.0, 1.1 bile kabul edilmiyor. En azından google tarafından. Artık tüm mail sunucuları tls 1.2'yi zorunlu kılıyor. Ayrıyeten ssl olayı da var.
Zanlımca visual studio 2010 dahil olmak üzere TLS'li mailer sistem yapmak zor görünüyor.
Veritabanına alırız kanka sorun değil :)

kaanro

Yeni üye
10 Eyl 2019
4
0
ftp derken reisim evet uygulamalarda ftp bölümü var fakat nasıl yapılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.