Günde 1 Adet Gmail Açma

SyruN

Yeni üye
12 Nis 2022
38
11
Kızılelma
ilk olarak tarayıcımızdan gizli sekme açıyoruz
gizli sekmeden arama motoruna gmail yazıyoruz
ve karşımıza çıkan sitelerden gmailin resmi sayfasına giriyoruz
hesap oluştur diyoruz ve gereken bilgileri dolduruyoruz ve işlemimiz bu kadar

konu fikrini @DeathViper hocamızın açtığı konudan aldım

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
518
Righteous Side of Hell

Günde bir tane değil VPN ile 100 tanede açarsın bu yöntemle. Cookieleri temizle, ıp değiş, hesap aç, tekrarla. Otomasyona bağlayacağım zaten gmail hesap açmayı şu eve bi internet bağlansın :D. Paylaşırım burada da herkes kullanır.

SyruN

Yeni üye
12 Nis 2022
38
11
Kızılelma
Günde bir tane değil VPN ile 100 tanede açarsın bu yöntemle. Cookieleri temizle, ıp değiş, hesap aç, tekrarla. Otomasyona bağlayacağım zaten gmail hesap açmayı şu eve bi internet bağlansın :D. Paylaşırım burada da herkes kullanır.
ben kişinin kendi pcsi açısından söyledim tabiki dediğiniz yöntem kullanılır

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,761
1,141
Bir süre sonra doğrulamaya düşüyorsun. Bu dediğin yöntem 7 ile 12 hesap arasında.

Dark Heart

Yeni üye
26 Mar 2022
40
17
vpn olmazsa işe yaramaz çünkü telefon numarası sorar

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,761
1,141
Tek cihaz üzerinde sorgulamaya düşmeden günümüz koşulları buna izin vermiyor. Doğrulmaya düşmek zorunda kalıyorsunuz. Beklenilen vakitten sonra 2 hesap daha açıp tekrar doğrulmaya düşüyorsunuz. 20-30 hesap açma durumunu bizimle konu şeklinde paylaşın. :) Tek cihaz üzerinde bu olumsuz.

SyruN

Yeni üye
12 Nis 2022
38
11
Kızılelma
Tek cihaz üzerinde sorgulamaya düşmeden günümüz koşulları buna izin vermiyor. Doğrulmaya düşmek zorunda kalıyorsunuz. Beklenilen vakitten sonra 2 hesap daha açıp tekrar doğrulmaya düşüyorsunuz. 20-30 hesap açma durumunu bizimle konu şeklinde paylaşın. :) Tek cihaz üzerinde bu olumsuz.
Valla bende şaşırıyorum ama her gün 1 tane açabiliyorum

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
518
Righteous Side of Hell
Peki aklıma takıldı, mac adress changer ile beraber yaparsak açılabilir mi?

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,761
1,141
Valla bende şaşırıyorum ama her gün 1 tane açabiliyorum
Her gün 1 tane açarsın fakat önemli olan bu işi hızlı ve kolayca yapabilmek.

Seninde ifade ettiğin gibi Web üzerinde botlar mevcut. Kimi botlar havuza düşen benzer gmailleri sunuyor kimi sıfırdan oluşturuyor. Dediğin işlem gmail hesap sayısını arttıracaktır fakat bir adımı yanlış yaparsan cihaz doğrulama ister. Günümüz teknoloji :)

AdaletinKILICI

Turan Ordusu
29 Eyl 2019
311
119
127.0.0.1
Aklınıza gelecek çoğu yöntemi denemiş bulunmaktayım ama doğru düzgün bir yöntem bulamadım :D eski bir telefon vardı Samsung Galaxy Grand Neo. Onun üzerinden telefon numarası istemeden 10 taneye yakın açılıyordu her formatta. Bir süre sonra o da şüpheye düştü mailleri açınca telefon istemeye başladı. Yine format atıp açabiliyorum ama aynı anda 15 20 açmak çok zor.

Yani eski telefon varsa onun üzerinden deneyebilirsiniz VPN proxy fln çok etki etmiyor :)

13 Nis 2022
3
0
Ben genelde bunu bilgisayarda yapıyorum. Telefonda sıkıntı çıkıyor ancak bilgisayarda Firefox'da gizli sekmede yapınca sıkıntı çıkmıyor. Ben bir saatte 28 tane gmail açmıştım sonra yorulup bıraktım.

27 Mar 2022
104
41
Hocam Bu Konuyu Görünce Deneyim Dedim VPN Falan Açmadan Direkt Gmail Uygulamasından 8-9 Hesap Açtım Ve Hala Da Açabiliyorum.
Uygulamadan Yaptığım İçin Telefon Numarası Da Sormuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.