Günde 45TL Kazandım

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Günde 45TL Kazanç

ÜYE OL :
Referanslı Link : TIKLA
Referanssız Link : TIKLA

VampirSehri Nasıldır ?
Oyun İçinde Kayıt Olunca Vampir Satın Alıyorsunuz ve Kan Torbası Birikmesini Bekliyorsunuz Birikince Satarak Gümüş ve Türk Lirası Kazanıyorsunuz…

VampirSehri’nin Asıl Amacı ?

Asıl Amacına Gelirsek Fazla Fazla Vampir Alıp Kazancı Arttırmaktır.

Oyun nasıl oynanır?
Vampir Satın Aldıktan Sonra Biriken Kan Torbalarını Satmanız Lazım Yani Oyun Oynayarak Para Kazanacaksınız.

Yatırım Yaparsam Kazanırmıyım ?
Yatırım Yaparsanız Daha Çok Kazanırsınız…

Depo Kapasitesi

Depo Kapasitesi 10Bin Kan Torbasıdır Arttırabilirsiniz.

Yaşam Süreleri
Vampirlerin herhangi bir yaşam süresi bulunmamaktadır.

Roi süresi?
Roi süresi 12 vampire göre değişiyor. Ancak oynama sürenize bağlı olarak 3 – 6 ay arasında yatırımınızı çıkarabilirsiniz.

Başlangıç
Oyuna başlangıçta size Jareth isimli bebek vampirimiz ve 1,250 Gümüş (Ortalama 3TL) ücretsiz olarak verilmektedir.VampirŞehri İle Para Kazan 2017 Güncel.

Planlarımız
Oyunumuzu sadece “vampir al – para kazan” şeklinde tutmak istemiyoruz. Bu nedenle ilerleyen günlerde yeni oyunlar ve sistemlerimiz sizleri bekliyor olacak. Oyun Oynayarak Para Kazanma .

Para çekme
Para çekme limitimiz 10TL’dir ve herhangi bir şekilde limitiniz yoktur. Ödemeler hafta içi hergün 12:00 – 15:30 arasında hesaplara dağıtılır. Ancak hilekarlığı azaltmak için para çekmek isteyen oyuncularımız gsm numaralarını doğrulamalıdırlar.

ÜYE OL :
Referanslı Link : TIKLA
Ödeme Kanıtı :
Egq87q.png

VampirŞehri İle Para Kazan 2017 Güncel
SIKÇA SORULANLAR VE YORUMLARDAN ALINTILAR:
Oyuna kayıt olduğunuzda hiçbirşey yapmadan dahi günlük 0,02₺ kazanıyorsunuz. Bi bakın isterseniz?
Evet Başlangıçta Öyle Fakat Vampir Alımı ve Referanslar İsteğe Bağlı Yatırımlar İle Arttırılabilir.
gzel depo sistemi olmasa daha güzel
Sınırsız kazancı engellemek için yapılan bir yöntemdir

kardeşim ref den üye oldum , devam etmeyi düsünüyorum , nasıl geliştirebilirim ? 10₺ atsam faydas8 olur mu ? Ne kadar olur ?
10TL Başlangıçta Faydalı olacaktır kısa süre içinde yatırdığınız parayı çıkartabilirsiniz

Rica Ederim
Başladık bakalım sonuç ne olacak.
Hayırlı olsun

Aynen başladık refden üye oldum hayırlısı
Hayırlı olsun

Güvenlik kodunda oluşan problemden dolayı geçici olarak devre dışı bırakılmıştır. Güvenlik kodunu doğrulamadan kan torbalarınızı satabilirsiniz.

bu hata nedir? ve gümüş , kan torbası birimlerini detaylı anlatırsanız sevinirim
normalde bu hata çıkmaz vpn veya gizli moddaysanız bunları es geçip deneyiniz yeni güvenlik şeyi geldi sanırım rakam ile sorunsuz şuan bende.

VE tüccarda 0,03 TL var elimde gümüşe çevirmek için 0 dan büyük rakam girin diyo, 0,03 giriyorum kabul etmiyo.
kan torbalarını çevirince hem gümüş hem tl kazanırsınız kazandığınız tl en az 1 tl iken gümüşe dönüştürebilirsiniz

Oyuna Ref den kayıt oldum başlangıç olarak 1 281,02 G Verdi?

Herhalde saldırı hakkı yaptınız veya kan torbası sattınız veya referanslara özel ödül de olabilir pek bilgim yok başlangıçta 1250 olması gerekliydi zaten 1 vampir ile başlıyorsunuz elinizdeki Gümüşleri tamamlıyıp 1300 de 2.vampirinizi alabilirsiniz :)

Son düzenleme:

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Bir vampir dediği KT yi kaç saatte topluyor.
Mesela 2350 G ye vampir aldık geliri 270 KT yazıyor, bize bu KT yi kaç saatte veriyor ?
200 KT 1 Gümüş ediyor sanırım doğru mudur ?

Ayrıca saldırı hakkı için 4 link veriyor ama sadece 1 saldırı hakkı veriyor yani hepsine basınca 4 saldırı hakkı vermiyor.

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Mesela 2350 G ye vampir aldık geliri 270 KT yazıyor, bize bu KT yi kaç saatte veriyor ?

Ayrıca saldırı hakkı için 4 link veriyor ama sadece 1 saldırı hakkı veriyor yani hepsine basınca 4 saldırı hakkı vermiyor.

1 Saatlik gelir

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul

en yüksek vampirinizden 1 adet olursa saatlik 1.92 tl

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Hocam o zaman yaptığın yatırımın karşılığını kısa sürede alamıyorsun uzun süre sonra sitenin kapanması olası bir durum.

Site aylardır açık zaten son yazıma bakarsanız son vampiri alırsanız saatlik 1.9 tl gelir elde edersiniz ve benim gibi 50 adet referansa sahipseniz çok kolay olacaktır

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Site aylardır açık zaten son yazıma bakarsanız son vampiri alırsanız saatlik 1.9 tl gelir elde edersiniz ve benim gibi 50 adet referansa sahipseniz çok kolay olacaktır

Dediğiniz 1500 TL ediyor hadi aldık diyelim aylık 1300 Tl civarı geliri olacaktır ki 2. ayda kurtarıyorsun o şekilde kısa sürede zararlı olmuyorsun ama garantisi yok işte o kadar yüksek riske girmeye değmez garanti olsa basarım parayı.
Ben 50 TL yatırımla kaç ayda masrafı çıkarırım onu öğrenmek istiyorum böyle yerlere yüksek yatırım olmaz.

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Dediğiniz 1500 TL ediyor hadi aldık diyelim aylık 1300 Tl civarı geliri olacaktır ki 2. ayda kurtarıyorsun o şekilde kısa sürede zararlı olmuyorsun ama garantisi yok işte o kadar yüksek riske girmeye değmez garanti olsa basarım parayı.
Ben 50 TL yatırımla kaç ayda masrafı çıkarırım onu öğrenmek istiyorum böyle yerlere yüksek yatırım olmaz.

20000 gümüş gelir 50 tl ye 24000 gümüşe Zara alırsınız saatlik 4000 Günlük 96000 kan torbası
1000KT 1 kuruş ise günlük 96 kuruş kazanırsınız referans ve başlangıç vampiri ile daha da artttırabilirsiniz 10 tl yatırıp başlayın isterseniz

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
Merhaba arkadaşlar bugün kü yazımda sizlere nasıl günde 45 tl kazanacağınızı anlatıcam öncelikle referanslı veya referanssız linklerden birine tıklayarak üye oluyorsunuz referanslı üye olursanız sevinirim vampirler ile kan torbası toplanıyor ve siz bunları satıyorsunuz hatta günde 5 linki geçerek 5 saldırı hakkı veriyor size saldırarak ta 7500 civarı kan torbası yapabiliyosunuz gümüş falan birikiyor sattıkça onla yeni vampirler alabiliyorsunuz ve bunları paraya dönüştürüyorsunuz azıcık referans ve 10 tl yatırım yaptım 2. hafta vampir ala ala saldırı gücümü arttırdım şuan günlük 45 tl gelirim var bu konuyu daha önce açmıştım fakat bazı kendini bilmez arkadaşlarımız yorumlarda çok sorun çıkardığından yetkili konuyu tekrar silip paylaşmamı istedi saçma yorum atanlarla bizzat ilgileniceğini söyledi yeni konum için sorularınıza açığım
Referanslı Link :TIKLA
Egq87q.png

Bun tür sitelere inanan ağır saflık yaşıyordur

vilgax21

Yeni üye
18 Nis 2016
20
0
Doğru ya kapanırsa boşuna bizim paramız gider ee yatitim yapmadan da 4 5 ay falan bence kazanca gecme süremiz

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Bun tür sitelere inanan ağır saflık yaşıyordur
Öncelikle ödeme aldım bu tarz oyunlardan ve ihbar edildin.

Doğru ya kapanırsa boşuna bizim paramız gider ee yatitim yapmadan da 4 5 ay falan bence kazanca gecme süremiz
4-5 ay sürmez eğer referans sağlarsanız ve aralıklı olarak girebilcek biriyseniz iyi kazanç sağlarsınız

Rica ederim tüm sorularınızı sorabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.