Güneydoğu ve Yaşadıklarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brt3rr

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
327
0
ORDU
Allah ÇOK Şükür TürKüN Güçü Hiç Bir Millette YOk..
Ne Terör Nede Başka Bir İllet Bizi Yıkamaz.. Bölemez..
Canımız PahasınaDa Olsa.: TürK DoğDuK TürK KalacağıZ..

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Benim babam da güneydoğuda askerlik yaptı. Hatta Nefes Vatan Sağolsun filminde ilk başta telsizde anons geçen Kaya 11 kod adlı asker bizzat benim babam. Ve bundan gurur duyuyorum! Allah bütün şehit ailelerine ve güneydoğuda askerlik yapanlara sabır versin. Benim babam ölmedi ama ölmüş kadar da oluyo orda askerlik yapanlar. Hem de 1992 senesinde en kanlı dönemde yaptı. Onun anılarıyla büyüdük biz nasıl Atatürk'ü Türkiye'yi sevmeyelim şimdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.