Güvenilir Offshore Hosting/Domain nereden bulabilirim?

BaranVrlk

Yeni üye
27 Haz 2016
3
0
Merhabalar, yakın zamanda bir websitesi açma planlıyorum, içeriğini belirtmeyeceğim fakat film sitesi örneği üzerinden gidebilirim. En azından yapacağım websitesi konusunda belli bir güvenlik olması için hosting ve domaini offshore almak istiyorum fakat internet üzerinde bir ton site mevcut ve fiyatları çok değişmekte. Bir çok konu okudum fakat yardımcı olmadı, 7Flaunt, UndergorundPrivate, Shinjiru gibi gibi bir çok websitesi buldum fakat kimisi 10GB alan için nasıl fiyatlar istiyor, biraz zorlandım. Bu sebeple, kaliteli ve çok pahalı olmayan(elbette bu iş offshore olacağından belli bir bütçe ayırdım fakat çok yüksek olmaması tercihim), bir offshore hosting ve yine gizli olacak, bir domain önerirseniz sevinirim. Ülke önemli olmasa da Hollanda sanırım bu tip siteler için ve yapacağım iş için yasal bir engel bulundurmayan bir ülke. WHOIS Private ve DMCA Ignore gibi temel şeyleri zaten söylemiyorum, beklemekteyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BaranVrlk

Yeni üye
27 Haz 2016
3
0
Cevap: Offshore hosting/domain

Aralarında fiyat olarak Hostragons göze çarpıyor hemde unmetered bir SSD alanı sağlaması harika bir özellik fakat site Türkiye kaynaklı olduğundan güvenilir mi emin olamıyorum. Gerektiği noktada bilgilerim üçüncü şahıslarla/devlet ile paylaşılacak mı, DMCA Ignore gerçekten sağlıyorlar mı gibi bir takım sorular kafamı karıştırıyor bu sebeple. Diğerlerinde ise sağlanan SSD/Fiyat uçurum boyutunda.

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Cevap: Offshore hosting/domain

İlettiğiniz privatealps'ın fiyatı benim için çok iyi görünüyor, güvenilir bir sitemidir benim ilgilendiğim anlamda?

Şahsi olarak 1 ay önce sunucu alıp kullandım herhangi bir sıkıntı yaratmadı ödemeleri bitcoin üzerinden alan bir firma ve evet istediğinizin daha fazlasını alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.