Network Güvenli olmayan siteye girme

peeragee

Yeni üye
25 May 2024
2
0
Bi siteye girerken "Bu siteye bağlantınız tam olarak güvenli değil." hatası alıyorum ve karşı tarafa form gönderemiyorum. "The information you’re about to submit is not secure" hatası alıyorum bu seferde. Bunu nasıl kapatabilirim ya da aşabilirim?

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
941
737
kapatmanı önermem. O uyarının bir amacı var, sertifika eşleşmeyince MITM olasılığı neredeyse %100 oluyor ve siteye yazdığın şeyler gizli kalmıyor.
illa kapatmak istiyorsan o hatanın altında "daha fazla bilgi" gibi bir yazıyı bulup "yine de devam et"e tıklaman lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.