Güzel Nick Önerileriniz ?

xHusky

Üye
24 May 2014
89
0
Antalya
Google vs. hiç index almamış nick olarak kullanabileceğim güzel kelime varmı bildiginz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
benimki 2 nick de kesinlikle çikmiyor :) daha doğrusu benim haricimde çikmiyor :) değisik birşey bulmak istiyorsan hikayetli bi oyun oyna orda genelde görevler bitince yetenekler vs yazar onlardan birşeyler türet ben öyle yaptim sahsen :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Benimkisi bi forma kaydolurken ilk deneme olacagı için ''aqero'' diye rastgele yazmıştım şimdi her forumda aynısını kullanıyorum ama 2 foruma kayıtlıyım :) 1 tanesi Pasif

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Biraz ilginç isimler araştır sonra onunla oyna ve karşına benimki gibi nickler çıkar :D Ama ben Chesdeath kullanıcı adını önerebilirim (2 anime karakterinin adını birleştirdim çaktırmayın :D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.