Güzel Tool'ları Buraya Yazabilirsiniz

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
SELAMUNALEYKÜM
DEĞERLİ THT ÜYELERİ
Sizlere çok kullanışlı bir phishing aracı tavsiye edeceğim ( zphisher)
kullanışı ve krulumunu pylaştım bakabilirsiniz

TEK İŞLEMLE TAM 375 TOOL KURULUM KONU OLARAK AÇTIM İLGİLENİRSENİZ BAKABİLİRSİNİZ

Son düzenleme:
3 Tem 2021
69
18
SELAMUNALEYKÜM
DEĞERLİ THT ÜYELERİ

TEK İŞLEMLE TAM 375 TOOL KURULUM KONU OLARAK AÇTIM İLGİLENİRSENİZ BAKABİLİRSİNİZ
Elinize sağlık hocam

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Turk-Sploit-Demo / Github

İçerisinde çeşitli tool'lar var brute force'dan tutun phising(sosyal medya)'ya kadar.

Air Raid

Üye
17 Tem 2021
145
39
selam aleyküm
değerli üye
1.sqlmap sitedeki sql açığını bulmaya yarıyor
2.zphisher sahte giriş paneli gibi oltalama saldırısı için kulanlır
3.wpscan bu araçta sitedeki açıkları bulmaya yarıyor
4.nmap ağ keşfi ve güvenlik denetimi için kullanılan bir araçtır
5.nikto Nikto, potansiyel güvenlik sorunlarını ve güvenlik açıklarını bulmak için web sunucusu ve web uygulaması değerlendirme aracıdır.
6.owasp-zap OWASP ZAP, web uygulaması güvenliğini test etmek için Java tabanlı bir araçtır. Sezgisel bir GUI'ye ve bulanıklaştırma, komut dosyası oluşturma, örümcek oluşturma, proxy oluşturma ve web uygulamalarına saldırma gibi şeyleri yapmak için güçlü özelliklere sahiptir. Ayrıca bir dizi eklenti aracılığıyla genişletilebilir. Bu şekilde, hepsi bir arada bir web uygulaması test aracıdır.

7.Aircrack-NG Suite

Aircrack-ng, bir tarayıcı, paket dinleyicisi, WEP ve WPA/WPA2-PSK kırıcı ve 802.11 kablosuz LAN'lar için analiz aracından oluşan bir ağ yazılım paketidir. Aircrack-NG paketi şunları içerir:

• aircrack-ng Crack WEP anahtarları Fluhrer, Mantin ve Shamir saldırısı (FMS) saldırısı, PTW saldırısı ve sözlük saldırıları ve WPA/WPA2-PSK sözlük saldırılarını kullanarak.
  • airdecap-ng Bilinen anahtarla WEP veya WPA şifreli yakalama dosyalarının şifresini çözer.
  • airmon-ng Farklı kartları monitör modunda yerleştirme.
  • aireplay-ng Paket enjektörü (Linux ve CommView sürücülerine sahip Windows).
  • airodump-ng Paket dinleyicisi: Hava trafiğini pcap veya IVS dosyalarına yerleştirir ve ağlarla ilgili bilgileri gösterir.
  • airtun-ng Sanal tünel arayüzü yaratıcısı.
  • packageforge-ng Enjeksiyon için şifreli paketler oluşturun.
  • ivstools Birleştirmek ve dönüştürmek için araçlar.
  • airbase-ng Erişim Noktalarının aksine istemciye saldırmak için teknikler içerir.
  • airdecloak-ng pcap dosyalarından WEP gizlemesini kaldırır.
  • airolib-ng ESSID ve parola listelerini depolar ve yönetir ve Çift Yönlü Ana Anahtarları hesaplar.
  • airserv-ng Diğer bilgisayarlardan kablosuz karta erişim sağlar.
  • buddy-ng Easside-ng için yardımcı sunucu, uzak bir bilgisayarda çalışır.
  • easside-ng WEP anahtarı olmadan bir erişim noktasıyla iletişim kurmak için bir araç.
  • tkiptun-ng WPA/TKIP saldırısı.
  • wesside-ng Wep anahtarını kurtarmak için otomatik araç.

iyi forumlar

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
Android RAT (kendi kodlamam) google'a direkt AndroSpy yazın hemen çıkıyor github sayfası zati (qH0sT)
Tüm ele geçirdiğim android cihazları kendi FUD rat'ımla izliyorum 👀😈☠️

123464904-1707f280-d5f6-11eb-95e0-a6a87c164a92.png

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Android RAT (kendi kodlamam) google'a direkt AndroSpy yazın hemen çıkıyor github sayfası zati (qH0sT)
Tüm ele geçirdiğim android cihazları kendi FUD rat'ımla izliyorum 👀😈☠️

123464904-1707f280-d5f6-11eb-95e0-a6a87c164a92.png
arayüze nm2kh9i.PNG şuan gidip üşenmeyip port açasım geldi

S Kullandığınız güzel tool(araç)'ları bu konunun altına yazarak bu konuyu gören tüm üyelere yardım edebilirsiniz.
C github-linux: zaproxy ,nmap

Son düzenleme:

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,622
1,616
SELAMUNALEYKÜM
DEĞERLİ THT ÜYELERİ

Sağolun baya yararlı olmuş

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
715
Carpe Diem
Holehe : Bir eposta adresini bazı sitelerde tarayarak o e postaya ait kayıtlı bir hesap olup olmadığını kontrol ediyor

Kurulumu
Python:
git clone https://github.com/megadose/holehe.git

cd holehe/

python3 setup.py install

Çalıştırmak için

holehe epostaadi @gmail.com

Daha fazla bilgi için githuba bakabilirsiniz .
https://github.com/megadose/holehe.git

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.