Haberlere de Çıktık (!) 1 Site Hacked

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Teknik olarak haberlere çıkmış oldum :D Tamamiyle ego tatmini burdaki maksat :D

Zone saçma sapan çıkmış size link atacağım :D

bbnnews24.com hacked. Notified by Turkhackteam.Org

BBNEWS24 | The World of News

Haber Linki :
BBNEWS24 | TurkHackTeam Hunharca Hackledi

Ben bunu TheKar1zma abimin doğum gününe yapacaktım.Başlı başına onun adına bir makale yazacaktım.Fakat internetimden olsa gerek o gün girmedi.Şimdi tekrar denedim oldu.E geç olsun güç olmasın :D

B0vmdp.jpg

2knmlA.jpg

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Ya Bu nedir Allah için söyle. Adam hacki troll amaçlı yapıyor. Adamın günlük dozu troll hack karışımı bir şey yapmak :D
Neyse senin gibisi yok eline sağlık :D
NOT: Üşenmeden hepsini okudum. TURKSTFN abi Geçmiş olsun :)
NOT2: Yukarıdaki post kasıyor.

Son düzenleme:

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
İçlerinden geleceğin en parlak elemanı, on numara grafikeri, yarım parça webmasteri ve gerek siber güvenlik gerek gerçek hayatın en yakışıklı elemanı DeneyimsizDenek bizdeki sql açığını bulunca acımadı ve hunharca hackledi.

Ellerine Sağlık hack yaparken çok zevk alıyora benziyosun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.